Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

..............to może randewu ???

Polecane posty

Słuchajcie chłopaki z Łodzi, jeśli nie macie co robić w ten weekend, a dokładnie w sobotę, to chętnie się z kimś wybiorę na miasto.. tylko... chciałabym kogoś w moim wieku (24 l), dwa lub trzy lata starszy też może być... i to w sumie tyle :) Bez obaw - każdy płaci za siebie :P Poza tym randewu bez zobowiązań, bo dzieci i tak z tego nie będzie. Chcę po prostu iść na randkę, bo zaraz zapomnę jak to jest... jeszcze raz poczuć ten stres, gdy rozmowa milknie na chwilę :P Randka całkowicie bez zobowiązań - nic nie masz do stracenia... do zyskania też w sumie niewiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzwolona to bym była, jak bym napisała, że coś będzie można zyskać na tym randewu, a ja napisałam " do zyskania też w sumie niewiele", więc aż taka wyzwolona to nie jestem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam chrzanisz ja wiem swoje --mówie żes wyzwolona to tak jest:classic_cool: do zyskania też w sumie niewiele--tak pisze pewna siebie kobieta:P 3maj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze ide z nia na randke to nie oznacza ze odrazu bedziemy para :) Za nim sie zdecyduje na nastepny zwiazek chcialbym poznac kilka kobiet raczej nie chcial bym puzniej zalowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj........
żałosnajet kobieta, która musi prosić obcych facetów żeby się z nią wybrali na miasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byś był, to byś chociaż udawał miłego, nie wiem, a nie nazywał mnie blacharą... może to jakiś nowy sposób na podryw... w każdym razie nie jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×