Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filuteka

ile zarabiacie po studiach

Polecane posty

Gość filuteka

ile zarabiacie zaraz po studiach , ja 1500 netto to zbyt mało ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 złotych na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papieros bez dymka
Ludzie!!Czy Wam sie wydaje, ze gwarancja sukcesu i dobrych przychodów sa studia????Otórz nie!! Teraz ludzie po zawodówkach sa góra-murarze, tynkarze, budowlancy...liczy sie fach w reku a nie studia...!!Trzeba miec głowe na karku a nie papier! Studia to zmarnowane4-5 lat i zmarnowana kasa-bo teraz zarabiasz tyle ile ekspedientka w spozywczaku po zawodówce jak nie mniej!! Laskei w sklepach ze szmatami po ogólniaku maja 2 koła na łape a Ty po studiach zarabiasz klepaki... ale to jest Polska wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snajperrrr
4k/m-c a studiuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotlight
2500 zł/m-c. Studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam
zaczynałam 2 lata temu od 800 teraz mam 3000, w tej samej firmie jestem cały czas i studiuję zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdkddk
Dobra, dobra. Pewnie, na kafe, czyli zbiorowisku nieudaczników, nie dostaniesz innej odpowiedzi niz 1400 zł. Ale badania statystyczne mówią jasno: ludzie po studiach zarabiają średnio ponad 2 tys więcej niż ludzie bez studiów. Ja osobiście zarabiam 5-6 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam
"czyli zbiorowisku nieudaczników" to nas ktoś ładnie podsumował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza praca po studiach
2500/m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobekk
ja jestem po podstawowce i zarabiam 5 tys netto i co studenciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawideq_Zet
A po co mu znajomosc lektur? System edukacji w PL jest tak niski, ze pozal sie Boze. Po co kaza uczniom wkuwac lektury? Przeciez to idiotyzm, nie ma zadnej wartosci z punktu widzenia potenjalnego pracodawcy. Uczniowe w szkolach zyja tylko od wkuwania do wkuwania i zaliczenia egzaminow. Sucha wiedze to mozna w kazdej ksiazce, encyklopedii przeczytac, najwazniejsza jest umiejetnosc myslenia i rozwiazywania problemow, czego polskie szkoly nie ucza!!! Tak jak ktos napisal - studia sie nie licza, najwazniejsze jest to, co ktos ma w glowie. Papierek jest nic nie warty. A najsmieszniejsze jest to, ze ktos sie ludzi, ze zdobedzie swietna prace tylko dlatego ... ze skonczyl jakas tam uczelnie. A umiejetnosci zadnych :o Zasciankowe myslenie. Ja studiowalem, ale wiedza i umiejetnosci, ktore zdobylem poza szkola okazaly sie bardziej cenne niz to, czego nauczylem sie w szkole. Ale, tak i tak, pracuje za granica - 6500zl netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenżoła
studia może skończyć każdy co jako tako maturę zdał, pełno jak psów różnych magistrów i licencjatów po płatnych szkołach -które każdy skonczy pod warunkiem że będzie dawał kase co msc później taki niby wykształcony szuka i myśli że jest rewelacją dla pracodawcy. Budowlaniec zarabia na etacie 5 tys netto (oczywiscie zagranicą więcej) operator dźwigu, walca - też 5-6 tys fryzjerka od 3 tys w górę w zależności od klientek i godzin Niełatwo znaleźć dobrego fryzjera - mistrza, technika to skarb w ręku krawcowa np szyjąca garnitury - 4 tys konstruktor odzieży ok 10 tys -znam osobiście - bierze wzory z pokazów mody we Włoszech i Francji i konstruuje dla potrzeb firmy w Polsce - taki pracownik jest dla firmy na wagę złota kierowcy tirów zarabiali po 6, 8 tys teraz im się trochę pogorszyło każdy może zarabiać , nie tylko po studiach, to nie zależy od szkoły tylko od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filuteka
tak ale ile może być fryzjerek i operatorów koparek? jak się wszyscy rzucą na takie zawody też będą gówniano płatne ,narobiło się wszelkiej maści szkół ale nikt nie pomyśli do czego się to przyda , wciskają kit jak to socjologów i innych tego typu potrzeba ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5900 brutto
ale od stycznia zmieniam prace i bedzie 11000 brutto :) jestem 3 lata po studiach (o ile ma to jakies znaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
5900 brutto jako kto pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska 123455
4,5 na rękę:) jedna praca- pol etatu, druga- jedna czwarta i trzecia- jedna czwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5900 brutto
konsultant najogolniej mowiac, branza: finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwięcej bezrobotnych
to raczej produkują uniwerki i to państwowe :) Po tych studiach nie ma żadnej przyszłości, tak samo jak po prywatnych humanitycznych. Po innych ciężko, trudno, ale przynajmniej taki informatyk cz finansista ma gdzie CV wysłac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budowlancom niedlugo
sie skonczy dobra passa. Wiem sama, pracuje w firmie budowlanej i jak kiedys bylo trudno znalezc ludzi do pracy to teraz sami sie juz zglaszaja do nas. Narazie jeszcze maja wygorowane stawki ale juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwóźdź programu
Jestem w trakcie studiów (dziennych), ale została mi w sumie tylko praca do napisania i 1 egz do zdania. A pracuję w zupełnie innej branży ;) Z czego jestem bardzo zadowolona. Zarabiam 3200 netto na umowę o pracę. Nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik komputerowy Poznań
po studiach, trochę ponad 2 lata doświadczenia w zawodzie, znajomość programów - Corel, Illustrator, Photoshop, Quark, przygotowania do druku 1.800 zł na rękę... to chyba mało...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzzzzzz
Grafik - szczerze? Nie znam grafika, który by zarabiał tak mało. ALbo jestes kiepski, albo dajesz się wykorzystywać, albo mieszkasz w małej miejscowości (ale chyba nie, bo przy ksywce masz napisane Poznań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik Poznań
Daję się wykorzystywać... no, loga Unii Europejskiej nie zaprojektowałem :D ale co trzeba, zrobię. Pracuję w drukarni, nie robię stron internetowych, znam osoby (nie. nie kiepskie) wyciągające w grafice 1300-1600 zł... ale chyba już czas niebawem poszukać lepszej pracy, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzzzzzz
Prawdaż, prawdaż :) A stron nie robisz, bo nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×