Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filuteka

ile zarabiacie po studiach

Polecane posty

Gość michaellka
1800 na reke bank :(((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik Poznań
Tu nie ma takiej potrzeby, jak wspomniałem to drukarnia. Potrafię roić tylko bardzo proste strony, ale graficy dzielą się na tworzących strony i animacje i przygotowujących do druku. Mało kto zna się na WSZYSTKIM, choć pracodawcy najchętniej widzieliby nas zarządzających jeszcze siecią i piszących programy. Ja za to robię jeszcze niezłe zdjęcia i potrafię rysować. Faktem jest, że ze 3 lata temu moje umiejętności były znikome, ale praktyka zrobiła swoje. Pensja przez ostatnie 2 lata wzrosła mi o 100 zł - w 2006 1700 na rękę to było sporo, teraz... Trochę kiepski ostatnio miałem okres, chyba potrzebuję kopa w tyłek z odpowiednim komentarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzzzzzz
Oczywiście, że nie każdy musi się znać na wszystkim :) Zapytałam z ciekawości, bo wiem, ile zarabiają moi koledzy, którzy dłubią strony, znają się na Photoshopie etc, a do tego wielu uważa to za hobby. Moim skromnym zdaniem możesz zacząć się dyskretnie rozglądać za ciekawszymi ofertami. Przecież specjalistów od druku jest o wiele mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie a co wyrobicie ze zarabiacie 4-6 netto? z ciekawości pytam. ja osobiście nie znam ani jednej osoby po studiach (a znam ich dużo, sama w tym roku skończylam studia) która zarabia tyle kasy teraz. no chyba że jestescie po tych studiach 15 lat to co innego. ale tegorocznym albo ubiegłorocznym absolwentom nie uwierze, ściemniacie i tyle :P ja zarabiam 2 neto. wiem że mało, ale będzie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwóźdź programu
Nie ściemniam :) Przeszłam długi proces rekrutacyjny do jednej z amerykańskich firm. Mam stanowisko średnie menedżerskie i po okresie próbnym będę zarabiać ok 3900 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawideq_Zet
metafora. ... tak zieje od Ciebie nienawiscia, ze sie nie dziw, ze nie zarabiasz wiecej niz 1000 netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Dawidek, na pewno sobie nie pozwolę na pracę za 1000 zł. Na samej praktyce wyciągnę więcej niż wyżej opisywane pensje. Nienawiści, o dziwo, jest we mnie tyle co w 1,5 rocznym dziecku, a kiedy widzę, co ludzie piszą o czytaniu, poszerzaniu horyzontów itd. to mi po prostu witki opadają. Wiesz, po co ludziom lektury? Aby rozwijać wyobraźnię po pierwsze, a po drugie żeby po prostu się z nas nie śmiano tak jak się śmieje z Amerykanów, którzy takiej niby niepotrzebnej, teoretycznej wiedzy nie mają za grosz. Nasz system szkolnictwa ma wiele wad, i przyznaję, że nie uczy rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia (chociaż z tym też nie należy uogólniać) ale na pewno nie można mu zarzucić, że ma niski poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×