Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filuteka

studia po których niema pracy?

Polecane posty

Gość filuteka

na jakie studia nie warto iść , po których niema pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melroooose
a scisle, typu matematyka, fizyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjj
ja jestem politologia i też jest do dupy z pracą :( jak niemasz znajomości albo wybitnych predyspozycji to wszystko jedno co skończysz i tak pracy niebędzie... osobiście myśle że jeszcze filiologia jest ok - angielska, niemiecka, rosyjska itd i potem szukać pracy w zagranicznych koncernach w tych językach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma pracy po:
SOCJOLOGII RESOCJALIZACJI PEDAGOGICE OCHRONIE ŚRODOWISKA AWF-E ZOOTECHNICE (chyba że masz rodzinę rolników) ADMINISTRACJI (chyba ze masz jakieś plecy w jakimś urzędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma pracy po:
FIZYCE FIZYCE TECHNICZNEJ FILOLOGII POLSKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuuuuuuuuuu
a czy jest praca po: lingwistyce stosowanej (ang + ros) finansach i rachunkowosci zarzadzaniu i inzynierii produkcji geodezji i kartografii inzynierii srodowiska gospodarce przestrzennej logistyce juz trezba oplate robic na studia, a ja dalje nie wiem na co sklada. metlik w glowie... chyba rzuce moneta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia studiami ...
biotechnologia, ochrona środowiska, technologia żywności i żywienia, piszę w oparciu o swoje doświadczenie i moich znajomych, którzy również kończyli te kierunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałowa
Kurczę, jak słyszę takie gadanie, że po takich studiach nie ma pracy, że takie a takie kierunki produkują bezrobocie to mnie to wkurza... Wszystko zależy od tego, czy człowiek wie co chce w życiu robić i/lub czy jest przebojowy. To prawda, teraz nie ma lekko na rynku pracy. Nie wiem, być może ja miałam szczęście albo to kwestia przypadku,a pracy (ani obecnej, ani poprzednich) nie dostałam po znajomości. Skończyłam politologię(licencjat) a teraz został mi rok magisterki na administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałowa masz 100% racji
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjologia, Psychologia, Filozofia, Pedagogika, wszystko po AWFie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×