Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna 25 latka

TROJMIASTO

Polecane posty

Gość Pavulon66
teraz jest roamntycznie , jezeli zechcesz moze byc ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
W takim razie odezwe sie wieczorkiem (podeślę fotke razem z nr GG ) tym czasem musze uciekać zagłebić się w czeluściach mojego pokojowego bałaganu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
nie jest tak jakby mogło wygladac ;). Świeta juz tuz tuz w tygodniu czasu niet ;) tak wiec trzeba czas i siły rozłozyc tak by wszyscy byli usatysfakcjonowani ;) . Do sklikania i niech kac opusci Twoją głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mieszkasz? bo ja tak i nie wyobrażam sobie sprzątać coś cokolwiek w sobotę wieczorem :) zresztą choinkę kupie we wtorek i ją ubiorę :) okna umyje w poniedziałek a cała reszta jest czysta bo dbam na codzień o mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem burakiem
Wpadnij dzisiaj do Tropikalnej to moze sie poznamy - jestem wysokim brunetem - rzucam sie w oczy:P bede wyszukiwal dobrych blondynek - a noz trafie na ciebie:P bede pytal o wiek he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem burakiem
no ale pewnie bedzie tak ze ja tobie sie spodobam a ty mi sie nie spodobasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
a sama co oferujesz ;) ? . Może nakreśl temat istnieje@o2.pl żebym miał świadomość w rywalizacji o kogo startuje :), sam napewno odesle fotke tyle ze póznyiejszym wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
i tak wogóle jak Ci na imię blondynko o dużych ...... :P wymaganiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
a co do porzadków to u mnie jest tak ze w tygodniu raczej zwyczajnie brak mi czasu. Zjada mi go praca a po .. wole wyjsc spotkać się ze znajomymi.A swieta to taki czas kiedy trzeba posiedzieć w domu , i dziko by było gdybym sobie skalał wzrok widokiem mego pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
no własnie jezeli się znamy to co za róznica komu bedzie wstyd :P . Gwarantuje Ci ze zachowam się odpowiednio :). Więc może jednak sie skusisz jako pierwsza :) ?? mrrrrr no nie bądz taka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
nie jestem burakiem a co ty sie tak na codzien zajmujesz inwigilacją ? ;). taka jedna :) - nie karz mi się tam rejestrowac tylko podeslij fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×