Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna 25 latka

TROJMIASTO

Polecane posty

Gość Pavulon66
no nie bój się :) Bądz dzielna :) , zachowam tylko dla siebie - jezeli o to chodzi . Fotka bedzie uzytkowana jak należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
czy warto ? - nie bardzo juz wiem z splocie rozmowy z wieloma osobami - do kogo piszesz ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
Jestem z okolic Gdyni - tak jak pisałem :) , i rozpiera mnie taka wewnętrzna energia - która fajnie by było rozładować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
no nie wiem co ja jestem wart :) , nie bede tutaj roztrzasał tego czy warto - bo przez internet kazdy moze się przedstawiać w róznym świetle ... i Ty też nie roztrzasaj :) - poprostu wyslij :) , Bedzie mi miło zawiesic na Tobie oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
Przekorna blondynka z dużymi ...... wymaganiami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
a ogólnie lubisz duze czy małe rzeczy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
widze ze zainteresowanie tematem ogromne,szkoda tylko ze polowa chetnych to napaleni 15 latkowie, zreszta moze sama autorka bawi sie w prowokacje ;) jak to mowia \"kto nie ryzykuje ten nie zyje\" 20 latek 194 cm, budowa ciala adekwatna do wzrostu (tylko ze na silownie checi niema chodzic ;D, 3 miesiace w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
ciekawe jak poznasz ze to ten wlasciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
a ile juz zdjeć dotarło na skrzynkę :P ? , widzisz ja chetnie wyslę wieczorem , ale taki casting mnie troche odstrasza :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
mowiac prowokacja mam na mysli ze na miejscu naszej pieknej 25 latki nie siedzi stary stefan ktory woli mlodych chlopcow ;) czekajac na zdjecia nieznajdziesz, albo wysylasz albo nie, no wiec jestem 20 lat, 194 cm, czesto w podruzach sluzbowych w gdansku, sam mieszkam niedaleko, czego jezcze oczekujesz z mojej strony? mike19london@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
autentycznie zalezy Ci tylko na takim układzie " tylko szybki, ostry sex na telefon " :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
jesli chodzi o zdrowie to jedyne co wiem ze jestem "czysty" ale cisnienia ci niepodam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
jesli podobal bym sie kobietom to co bym tutaj robil? jesli takby bylo to siedzial bym teraz w pubie i popijal zimne piwka gawedzac z wybranka na disiejszy wieczor ;] a na powznie to jestem tu przypadkiem bo wpisalem "trojmiasto" na google w poszukiwaniu mapy dokladnej, a trafilem na twoj post, a moze mam uwiezyc ze to przeznaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
a co do mojej urody to nieumiem ocenic siebie samemu0 do brzydkich nie naleze ale modelem nie zostalem,jesli chcesz wiedziec chetnych bylo kilka jednak nie jestem taki latwy ;) przez zeladek do serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 13 expert
na siłę znajdziesz tylko aids:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
oki ja uciekam cos porobic :) Widze że rozmówców nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
Taka jedna - rozpiera mnie świąteczny wzwód ;) , szkoda że Cie tu nie ma moze byś mi pomogła stłumić bunt powstańca .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavulon66
oki mykam , Miłego wieczora i do sklikania jak cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×