Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama jasi

jaki termometr dla niemowlaka?

Polecane posty

Gość mama jasi

jaki termometr najlepiej kupić dla 2 miesięcznego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie teraz w necie to można się dowiedzieć wszystkiego a kto szuka jakiś informacji ten znajdzie :) Ja przykładowo termometr znalazłam przez http://rankingtermometrow.pl/. Duże zestawienie cyfrowych i szklanych modeli z ocenami od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Kupowałam BabyTemp na prezent siorce jak była w ciąży i z tego co mówi to się jej bardzo przydaje. Wiadomo że dziecko potrafi często chorować więc termometr jest w ruchu, często go używa a tutaj wynik ma w ciągu sekundy na wyświetlaczu. Drugi największy plus to bezdotykowe badanie, gdzie dzieciątko może spokojnie sobie leżeć ważne żeby było odkryte czółko i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidd

Jako świeżo upieczony ojciec też będę zachwalał BabyTemp. To jest kwestia sekundy może dwóch jak wynik jest na wyświetlaczu, bardzo dobrze termometr zbiera sygnał z odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam

Przy małym dziecku to bardzo fajnie się sprawdza nasz termometr Non Contact. Jak córcia przyszła na świat to pierwsze miesiące opieki bez takiego szybkiego bezdotykowego termometru byłyby dużo trudniejsze. Przydawał się do robienia mleka, do robienia kąpieli, można było szybko sprawdzić czy temperatura nie jest za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contacy to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×