Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tertae

zapalenie oskrzeli-dziwne?!

Polecane posty

Gość tertae

Córka 7 lat ma zapalenie oskrzeli, byłam z nią u lekarza na poczatku tylko, ze ma dużo pić i eurespal ucieszyłam się, ze bez antybiotyku i mówię mu, ze młodsza dostała antybiotyk tydzień wcześniej, no i on wtedy zmienił zdanie i też przepisała antybiotyk, zgłupiałam /to był internista na ostrym dyżurze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertae
no i zeby było smieszniej najpierw przepisał inny a potem ten, który miała ta młodsza w internecie wyczytałam, ze wirusy wywołują zapalenie oskrzeli i antybiotyk dają lekarze profilaktycznie zgłupieć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od niedawna mam inhalator Familino Pro kupowany przez novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i jesteśmy zadowoleni póki co. Jest szybki, wygodny, z maseczkami które rzeczywiście przylegają do twarzy, aerozol nie ma prawa uciec na oczy a wiem że w innych modelach to różnie z tym bywa i potem dzieci mają jakieś zapalenia spojówek i inne problemy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od niedawna mam inhalator Familino Pro kupowany przez novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i jesteśmy zadowoleni póki co. Jest szybki, wygodny, z maseczkami które rzeczywiście przylegają do twarzy, aerozol nie ma prawa uciec na oczy a wiem że w innych modelach to różnie z tym bywa i potem dzieci mają jakieś zapalenia spojówek i inne problemy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×