Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twojamowaznaczydlamnietyle

__dzisiaj ide do gina sprawdzić, czy jestem w ciaży____

Polecane posty

Gość twojamowaznaczydlamnietyle

wiem, ze nazwiecie mnie wariatką, ale moze znajdzie choć jedna osóbka, która mnie pocieszy...:( Dzis idę do gina, bo boję się, ze jestem w ciąży (ostatni stosunek 12 października, jak zawsze zabezpieczony). Od tamtej pory miałam 2 okresy, 3 testy wyszły negatywnie (ostatni w minioną sobotę robiłam). A i tak padam ze strachu przez te żyły na piersiach i pobolewanie w brzuchu:(. A dziś tak mnie nawala lewy jajnik, ze już nie eim, co ze soba zrobić. Chyba popadam w paranoję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA MIALAM TAK SAMO!ALE STOSUNEK 11.10.bylam u lekarza wczoraj i nic nie znalazl wiec widzocznie nic nie ma:)nawet mu nie mowilam o obawach ale usg dopochwowe by wykazalo.wiec jestem happy.bedzie dobrze!! ja robilam 4 testy.1okres mialam norlamny,a dygu trwal tylkko 2 dni i byl skapusienki. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamowaznaczydlamnietyle
dzieki, oby u mnie tez było tak jak u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamowaznaczydlamnietyle
a Ty się zabezpieczłaś? Ja zawsze guma+ przerywany, ale teraz z tej paniki już rożne rzeczy sobie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie do konca;p bo ja myslalam ze mam zapalenie pecherza,kolejna schiza-chodzilam co po chwile sisuiu,ale pieklo. poszlam i okazzalo sie ze ma grzybice pochwy.fuuuj.nie wiem gdzie to zlapalam.ale biore tabsy a one sprzyjaja.ale przynajmniej nie powiedzial mi najgorszego;p napisz co i jak.byleby prezent na swietas byl taki jak chcesz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
przestan panikowac! Mnie tez boli jajnik, moze czekasz na krwawienie/okres? robilas testy-wynik NEGATYWNY! mialas okresy wiec wyluzuj kobitko;) ale z drugiej Ciebie rozumiem bo sama ost. poszlam do gina i kazalam sie badac pod wzgledem ciazy;) chociaz lykam tabletki no ale.... teraz tez czekam na krwawienie(1dzien przerwy) i juz mam stresa! Tez mnie boli jajnik i wmawiam ze to moze to;) Wiec spokojnie tyle testow nie moze sie pom,ylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore tabletki ale owego feralnego tyg.zapomnialam wziac ostatniej.i ochrona moze byc zmniejszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja nie wiem jak ty chcesz byc w ciąży. tzn rozumiem ze nie chcesz, ale to tym bardziej nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamowaznaczydlamnietyle
ok, dam znać:) jak nie padne na zawał przed wizytą hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
cosinusss_ jezeli to byl ost tydzien to luzik, nawet w ulotcce napise ze mozna zaczac przerwe wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosinusss_ - ja biore tabletki ale owego feralnego tyg.zapomnialam wziac ostatniej.i ochrona moze byc zmniejszona. nie może byc zmniejszona, tylko dzień wcześniej będziesz krwawic... nawet w normalnym bezpigułkowym cyklu dni bezpośrednio przed miesiączką są niepłodne to jak mogłabys byc płodna w takim momencie przy pigułach?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamowaznaczydlamnietyle
nie chce być teraz w ciązy, nie teraz... wiem, ze tyle testów by się nie pomyliło, ze się zabezpieczałam, ze były okresy, wszystko wiem, a głupie myśli mam nadal. Chyba ta wizyta mnie tak nakręca, bo w sobotę jak robiłam ostatni test, to już się uspokoiłam, a dziś znowu, jeszcze ten jajnik. A co do okresu, to własnie na niego czekam. Dziś 29 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze.ja tez mialam takiego sresa,rece mi sie trzesly.a teraz ok:)okres w tym tyg.czekam z utesknieniem.nigdy nie myslalam ze bede lubic miec okres;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
wiec dlatego Cie boli! Spokojnie jestem pewna ze lekarz dzis Ci rozjewie Twoje watpliwosci:) napisz potem co Ci powiedzial-chociaz jestem pewna ze potwierdzi brak ciazy! A ja trzymam kciuki za Ciebie ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sie uspokoilam to nagle cos sie dzialo ze mna co wydawalo mi sie odstepstwem od normy.i stad nakrecanie.a juz nie wspomne o czytaniu na forach o okresach w ciazy,o zaklamanych teastach,rozumiem zdarza sie ale potem ludzie sie stresuja i nakrecaja ze tez padli ofiara czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamowaznaczydlamnietyle
dziekuję za dobre słowa:) raczej spodziewałam się zjechania, a tu tak miło. Pozdrawiam i na pewno dam znać, jak tylko wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
ja to opakowanie tez skonczylam na 20 tabsow-poprzednie tez:) wiec luzik, nic Ci sie nie stanie jak skonczysz wczesniej opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale w ulotce jest napisane ze duze prawdop.ciazy jest kiedy nie wezmie sie tabl.przy ostatnim tyg.i przy pierwszym.ale wiem juz ze o ta jedna niektorzy specjalnie skracaja zeby dostac okres. autorko topiku-luuuzno.nie ma sie co bac,jeszcze bedziesz sie kiedys smiac z etego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamowaznaczydlamnietyle
pierwszy raz mi się zdarza taki ból jajnika. Nigdy przez okresem mnie nie bolał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
ja mysle ze pisza dlatego ze najgorzy 1 i 3 tydzien ze jak w 3 zapomnisz np 18 tabletki i zazyjesz ja po 12h i przyjmiesz reszte tabletek z blistra i robisz przerwe to wtedy tak! Przeciez nikt w ulotcce by Ci nie pisal zeby przestac dalej brac i robic przerwe 7 dniowa jezeli to by zagrazalo ciaza!!!!! P.S. troche mnie zaniepokilas!!! teraz tez sie boje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj nie chcialam!spokojnie.ale robisz wtedy przerwe gora 7dniowa?bo ja wtedy tak zrobilam. a bole jajnikow przed okresem zdarzaja sie.albo na owulacje moge tez bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
tak i dostajesz krwawienie wczesniej i zaczynasz dzien wczesniej brac kolejne opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
ja tez czytam rozne fora i rozne przypadki i dola mozna dosrtac, wyczytalam tez ze jakas dziewczyna zaszla w ciaze przyjmujac regularnie tabsy:/ i spanikowalam tez, juz tez wmawiam sobie rozne rzeczy:/ w piatek mam dostac krwawienie i swieta w stresie czy dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo niby takie forum jest dobre,ale wlasnie mozna nabrac schiz,bo to albo ciaza mimo tabl.albo testy klamiace,albo okresy w ciazy.paranoi mozna dostac bo mysli sie i mysli,ze moze jednak. wiec tabsy dzialaja normalnie jak przerwa krotsza. :) ja krwawienie w niedziele.ale jestem juz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
mam nadzieje ze mi tez przyjdzie;))ach te nerwy, wszystkie przyjelam o stalej porze, bez wymiotow, biegunek, innych tabletek nie przyjmuje, godziny przyjmowania przestrzegam wiec raczej ciaza nierealna no ale... sa te wyjatki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamowaznaczydlamnietyle
wróciłam od lekarza. wszystko ze mna ok:) powiedziałam lekarce, że bałam się ciązy, ze miałam 2 okresy i 3 testy negatywne. Zrobiła mi usg dowcipne i nic nie mowił na temat ciąży, więc chyba jej nie ma:). Powiedziała mi też, ze za ok 2 dni powinnam dostac okres. Powiedziała mi jeszcze, żew tym cyklu nie pękl mi pęcherzyk owulacyjny, być moze z powodu jakichś przeżyc, stresu, a tego, jak sie domyślacie, ostatnio mi nie brakowało. W każdym razie jestem uspokojona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
widzisz:) mowilam ze bedzie wszystko ok i ze nie jestes w ciazy:))) Super ciesze sie ogromnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka156
a powiedz mi jak pecherzyk ci nie pekl to co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×