Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bliora

1 TABLETKA zapytanie - nie byl to okres

Polecane posty

Gość bliora

Witam potrzebuje pomocy - a mianowicie wczoraj wzielam 1 tabletke po dlugiej przerwie nie przyjmowania tabletek. Wzielam ja bo juz myslalam ze dostalam okres a okazalo sie ze to bylo jednak plamienie - co powinnam teraz zrobic - kontynuowac? I czy i kiedy moge traktowac sie jako zabezpieczona? pomozcie porsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliora
nie, niestety nie.Wczesniej zdarzaly mi sie plamienia przed wystapieniem miesiaczki, ale nie za kazdym razem, nie pomyslalam, ze teraz moga byc tylko plamienia - okresu jeszcze nadal nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfgyjjkkll
jeżeli nie wziełaś tabetki w pierszym dniu krwawienia nie jesteś zabezpieczona, bierz dalej ale stosuj prezerwatywy w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliora
OK w calym cyklu tak - przez kolejne 21 dni? bardzo bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
nie przerywaj brania....weź do końca opakowania...zabezpieczaj się jeszcze prezerwatywą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfgyjjkkll
tak można od 5go dia cyklu tylko wtedy nie jesteś zabezpieczona!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfgyjjkkll
ale wtedy należy stosować dodatkowe środki zabezpieczające w ciągu pierwszych 7 dni stosowania leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfgyjjkkll
w innym przypadku zabezpieczamy sie przez cale opakowanie do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brylacik
mam 14lat i jeszce nie dostałam okrezu włoski pod pachami juz mi rosna a na pochwie mam ich pełno i to za duzo ! Chcę juz miec okres wiem ze wszsyc mowia ze bede narzekałaale wali mnie to... na majtkach amm pełno sluzu ostatnio musialm zmieniac majtki bo było go zaduzo....Boje sie ze nie dostae jak wyjde z gimnazjum wszystkie koleżanki juz maja no jeszcze zostalo 3 4 i ja....chce uz miec moja mam dostala ja miala 14 at....a już jest następny rok już mi leci 15 ja chce mieć do wakacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×