Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test emotikon

test emotikon

Polecane posty

Gość test emotikon

:-) Uśmiech... :) ...od ucha do ucha! ;-) Żart... ;) ... od ucha do ucha... :-( Smutek... :-| Powaga... :^/ No... nie wiem... :-> He, he... :-* Całus... :-] Filutek... :-[ Smutny filutek... C:\> MS-DOS programista :-7 Ouupsss... :-|K- Jestem oficjalny. :-)} Mam krawat! :-# Usta mam zasznurowane. :-o> Czasem jednak krzyczę... :-O ...głośno... :-@ ...bardzo głośno... :'-| To takie smutne... :'-) Uśmiech do łez... -:-) Uśmiechnięty punk... -:-| Poważny punk... -:-( ...zresztą prawdziwy punk nigdy się nie uśmiecha... :-D Uśmiech pełną gębą... :-P ...a to mój język... :-E Jestem miłym wampirem, :-F ...ale gdzie mój ząb... :-/ ...sceptycznie podchodzę do tej sprawy... :-{) Mam wąsy... :-{)# ...i brodę. {:-) Mam berecik... @:-) ...turban... C=:-) ...kucharską czapkę... c):-) ...kowbojski kapelusz... c|:-) ...melonik... (D:-) ...wojskową czapkę... _|:-) ...indiański pióropusz (-) Hipis %*} Lekko zawiany... :-` ...żuję gumę... :-Q Jestem palaczem... :-i ...niestety |-o zZ... zZ... zZ... Smacznie śpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test emotikon
:-* Całus... [oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test emotikon
o^J Uśmiech o^| Powaga o^v Gaduła o^V traszna gaduła o^P Języczek o^F Wampirek o^T Zaciśnięte usta o^y Opowiadam cos wesołego =o^| Punk (o^| Skin _|o^| Winnetou C|o^J Kapelusznik do^J Bejzbolista... qo^J ...w odwrocie 7=^> Szczęśliwy z półprofilu ~o^r Ząbkujący bobas *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test emotikon
buźki.|.profile.|.symbole.|.osoby.|.inne.|.tylko dla dorosłych :-* Całus... [oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też potestuję
ω=====> 💤 stosunek oralny ω=====> (|) stosunek analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta buzka co niby oznacza
jw " :-S" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test emotikon
tylko kilka podstawowych tutaj ukazuje się w formie jakichś buziek a reszta nie jest wykrywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test emotikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×