Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

tabletka a cieżkie zatrucie pokarmowe

Polecane posty

jestem w polowie drugiego blistra. od niedzieli mecze sie z ostrym zatruciem. ciagle wymiotuje i mam biegunke. biore nadal tabletki choc i tak wiem ze nie dzizlaja w 100%, bo pewnie nawet nie maja szansy by sie wchlonac do konca. i co teraz robic. za dwa dni powinno byc juz lepiej. lykac dalej tabletki, do konca opakowanie i zrobic standardowo tydzien przerwy na okres\"krwawienie z odstawienie\" czy zwiac drugie opakowanie bez przerwy. boje sie ze jak zrobie przerwe to moge sie nie dozekac okresu czy cos, przez to ze byly takie problemy z wchlonieciem sie tabletek. moge procis o pomoc. nie mam jak wybrac sie do ginka czy internisty bo swiata sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinaaa
bardzo chciałabym ci pomóc ale absolutnie się nie znam...... a jeżeli zatrułaś/łes się tydzień temu, to może wart oby pojechać od szpitala? p oświętach te dwa dni jakoś się przemęczysz a w szpitalu pewnie dadzą jakiś zastrzyk czy coś i od razu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinaaa
a co do tabletek.... to ja nie wiem, ja bym odstawiła na ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinaaa
aha. Hmm no tak tych tabletek niby nie wolno przeywać.... Hmm.... :) nie wiem co ci odpowiedzieć, nie znam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore do konca, moze przed sylwestrem uda mi sie pojsc do lekarza to sie wtedy upewnie. wedlug mnie to brac do konca i nie robic przerwy tylko wziac drugie opakowanie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinaaa
Racja niby słuszna ;) Ja ci tak od siebie powiem , że kurcze mam fobię tych zatruć i w ogóle na punkcie wymiotów, więc ja osobiście przestałabym brać :P ja generalnie stronie od leków i lekarzy :D Trzymaj się życzę szybkiego powrotu do zdrowia i mimo wszystko, spokojnych Świąt :* PS. Możesz sie zapyta w jakiejś dyżurnej aptece? Może będą wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marinaaa powiem Ci ze ja tez juz mam tego doscy obsesja na punckie wymiotow, biegunek i jakis antybiotykow mnie troche wkurza. bo zaraz tabletki nie beda mialy 100% skutecznosci. chyba przejde na plastry, ale boje sie ze utyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wydaje mi się, ze powinnaś brać do końca to opakowanie, a potem nie robić 7-dniowej przerwy tylko zacząć drugie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×