Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Dziś mam zaręczyny -RATUNKU !!!

Polecane posty

mam dzis zareczyny i umieram ze stresu....Obwiam się zeby byla luzna ,przyjemna atmosfera ,aby mój ojciec -SZTYWNY ,DRĘTWY niezbyt towarzyski nie robil żadnych min,fochów itd. JAK JA MOGĘ WPLYNĄĆ NA ŚWIETNĄ ATMOSFERE?? CO MAM MÓWIC ?JAK ZABAWAIC TOWARZYSTWO ???? mój ojciec jest zadufany taki ,dretwy a mojego chlopaka rodzice to po prostu ludzie z sercem na dłoni ...dlatego tak się obwiam... Mam ogromny stres !! jak mogę sobie pomóc ?? i tej imprezie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc , ja też miałam zaręczyny w święta BN::) myślę, ze nawet jeśli ojciec walnie jakiegoś focha, to powinnaś wszystko \"zagłuszac\" swoim dobrym nastrojem i przede wszystkim UŚMIECH NA TWARZY! ojciec nawet jesli naprawde bedzie drętwy, jak zobaczy że jestes wyluzowana , nie powinien w żaden sposób jakoś uprzykrzyc Wam zaręczyn. ja tak myślę. Poprostu olałabym jego złe humorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIU
dlatego zaręczyny powinny odbywac sie jak jestescie tylko we dwoje:)))))) pozniej tylko kwiaty dla tesciowej wino dla tescia i po klopocie a nie teraz zamartwianie sie jak w Twoim przypadku. a pozatym co do za satysfakcja skoro wiesz, ze ten pierscioenk dostaniesz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxcbxcb
ooooo jak tendencyjnie ... w święta.... nudaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvd compact
oo jakie tendencyjne zazdrośniczki:) nawet w Boże Narodzenie żmijowate charaktery się ujawniają, bravo bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIU
hahaha akurat bardzo sie zdziwisz bo ja pierścionek na paluszku nosze od 26 lipca 2008 r :P:P ihihihih wiec nie mam o co być zazdrosna:) pisze co mysle- tak poprostu byłoby mniej problemów i stresu:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want you bad
oj, przeciez rodzice twojego chłopaka nie biora slubu z twoim ojcem:O zreszta co oni go obchodza? przeciez to ty masz zostac zona ich syna:) co mozesz zrobić? mysle ze poprosic ojca aby sie zachowywał 'normalnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want you bad
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIU - ja piersionek dostałam najpierw, gdy bylismy tylko we dwoje, romantycznie, to była niespodzianka potem były zareczyny oficjalne - przed naszymi rodzicami nie sadzisz, ze u nich jest podobnie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zareczyłam wczoraj :) totalne zaskoczenie :) do tej pory ciezko mi w to uwiezyc :) ale strasznie sie ciesze :) Nie były to oficjalne zareczyny.. no wiecie rodzice itd.. bylismy wtedy sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, każdy będzie się starał, aby to był dla Ciebie szczególny dzień. Poproś tatę, porozmawiaj z nim, aby powstrzymał się od złośliwych komentarzy... Będzie dobrze:) Trzymam kciuki. Sama to przeżywałam pare lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
nawet w tv mowili ze przed swietami schodzi wiecej pierscionkow zarecynowcyh wiec to normalne, postaw wodke od razu bedzi lepsza atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina18
my z nazeczonym zrobilismy kolacje zapoznawcza naszych rodzin w restauracji.tez tak jak ty bylam w ogromnym stresie.bo my na kolacje oprocz rodzicow i rodzenstwa zaprosilismy tez naszych rodzicow chrzestnych.w sumie uzbieralo sie 15 os.balam sie ogromnie bo moj tato jest po zapaleniu opon mozgowych i stracil troszke kontakt ze swiatem rzeczywistym. nasi ojcowie chrzestni (moj i mojego nazeczonego)-obaj sa starymi,dretwymi kawalerami.dla odmiany mam strasznie rozrywkowa przyszla tesciowa ktora zapowiedziala ze bedzie tanczyc.zastanawialam sie z kim???moja rodzina w ogole nie jest taneczna i mysle sobie o zgrozo bedzie wielka porazka!!!!! i powiem ci ze wszystko przeszlo moje najsmielsze oczekiwania.tato tanczyl ze mna pol wieczoru,i pamietal moje imie:)-to naprawde wielka sprawa w jego przypadku.nasi ojcowie chrzestni znalezli wspolny jezyk,choc byli z roznych swiatow.bo jeden ma gospodarke a drugi typowy mieszczuch.do tego moj chrzestny tanczyl z moja siosta a na codzien sie nienawidza!!!!wszyscy sie dobrze bawili,najedli a alkoholu wypili niewiele wiec mniemam ze wcale nie jest on potrzebny aby rozladowac atmosfere.potem byla gra w bilarda i biesiada na calego do rana.impreze mielismy tak udana, ze na nasza sale przychodzili goscie z wesela,ktore odbywalo sie pietro wyzej.probowali sie wkrecic bo stwierdzili ze u nas jest lepsza imprezka i atmosfera.do tej pory jak wspominam moje zareczyny rodzinne mam usmiech na twarzy. wiec glowa do gory autorko.wszystko bedzie dobrze.badz soba i nie probuj zmieniac innych a zobaczysz ze moga ciebie zaskoczyc pozytywnie oczywisie pozdrawiam i zycze wspanialej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×