Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mysterrry

ankieta - co Was Kręci kobiety

Polecane posty

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego tak piękne i gorące kobiety są często same ? Po pewnym czasie doszedłem do wniosku że wina leży po stronie facetów. Uroda kobiet , paraliżuje ich , boją się odrzucenia , nie mają odwagi , najczęściej szukają wymówek do tego aby nie podejść i po prostu nie pogadać. \"ona jest za piękna , wyśmieje mnie , jestem beznadziejny , spróbuje jutro \" Tak właśnie się zachowują I pomimo tego że wysyłacie nam często świadomie czy nieświadomie sygnały na to że chcecie Nas poznać , oni tego nie zauważają . To może być bawienie się włosami , uśmiechanie się czy też zabawa kolczykami. Wy z kolei pełne dumy i obawy nie robicie pierwszego kroku , ponieważ po prostu boicie się aby ktoś nie pomyślał o Was że jesteście po prostu łatwe czy też jak kto woli zdesperowane , zżera was tak zwany \"program społeczny\". Mam w związku z tym pytanie i chciałbym znać opinie pięknej kobiety . Czy wolicie kiedy facet jest bezpośredni ... podchodzi do Was i mówi wprost \"słuchaj podobasz mi się i po prostu muszę się przekonać jaka jesteś naprawdę , czy warto Cie poznać\". Czy też gdy jest bardziej tajemniczy , gra Wam na emocjach , kiedy tak naprawdę nie wiecie Co o was myśli i czego od was oczekuje , zwodzi Was i zaskakuje , używa zaczepliwych tekstów , przyciąga was a potem sam odpycha ? Jakie jest Twoje zdanie ? Czego w nas nie lubisz ? a czego oczekujesz ? Sorki że zawracam głowę ale po prostu interesuję się tą tematyką. Potraktuj to jak ankietę albo raczej życzliwość wobec mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×