Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuiteraz99

tu i teraz

Polecane posty

Gość pawelek bzykacz
zaczynam krzyczec ze juz powoli dochodze ale nie przejmuje sie tym pytam sie ciebie czy ci dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
dobrze. tak dobrze jak nigdy jeszcze nie bylo. a ty odpowiadasz, ze najlepsze jeszcze przede mna. i zaczynasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
rzne cie coraz szybciej i mocniej ty coraz mocniej jęczysz a ja juz prawie nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
ledwo wytrzymujesz i wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
dochodze w srodku twojej ciasnej cipki ty jeczysz ze to juz koniec a mi dobrze i dopycham go jeszcze do konca a ty zajekujesz jeszcze troche a potem wyjmuje go a ty bierzesz go do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
kladziesz sie na mnie. lezymy na stole. ja mam go w buzi, czuje ze ci dobrze. jest duzy, chyba wiecej niz 20cm, ale robie co moge. a ty lezac na mnie zaczynasz lizac moja c*pke. poczatkowo wolno i delikatnie, potem szybciej, jeszcze szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
dobrze mi a tobie jeszcze bardziej dochodzisz do kolejnego orgazmu a twoja cipka juz nie wytrzymuje jest cała czerowna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
ale ona prosi o wiecej, jeszcze wiecej i mocniej. i nagle proponujesz cos o co sam siebie nie podejrzewales. cos, czego nigdy wczesniej nie robiles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
tak bierzesz go miedzy piersi ps jaki masz rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
to miesci sie robisz hot-doga a na koncu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
a na koncu ty eksplodujesz... krzyczysz przy tym jak nigdy dotad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
twoje piersi sa całe zalane biała polewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
a ty zaczynasz wcierac te polewe we mnie jak balsam. masujesz przy tym moje piersi. twoje 20cm wymyka sie spod twojej kontroli i znow zmierza w kierunku mojej dziurki... my jestesmy praktycznie wykonczeni, ale oni chca jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
zmierza i zawendrował ty juz nie mozesz z bulu a on jest tez wykonczony ale daje rade dopinam do samego konca i dochodze drugi raz w w tobie biała polewa wylewa sie z twojej cipki a ja ruchami mojego kapłana wcieram w nia i masuje ci ja a ty prubujesz wziąc go do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
i biore. gleboko jak moge. i dusze sie prawie przy tym, ale chce zrobic ci jak najlepiej. chce zebys poczul sie jak nigdy dotad. biore go w oobie dlonie, masuje coraz szybciej, wkladam do buzi, znow masuje i czuje w dloniach jak rosnie. nie ma co sie oszukiwac - 20 cm to przeszlosc. teraz jest wiecej, duuuzo wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
wrescie urusł ale twoja cipka juz cała czerwona, pełna spermy i rozepchana na wszystkie strony wiec zapytałem cie o to czy mogłbym ci go załadowac w dupe a ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
a ja sie zaczynam bronic, mowie ''nie'' bo nigdy tego nie robilam. ale ty mnie nie sluchasz. ciagle mausjac moje piersi obracasz mnie na bok. w koncu leze na brzuchu, ty siadasz na mnie. rozchylasz moje nogi. ja zaczynam sie krecic, probuje sie odwrocic, ale ty masz wladze nade mna. kladziesz sie na mnie i robisz to o czym marzyles od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
tak tak załadowałem cie w dupe a ty jekłas znaczaco jestes moja poddana zaczynam ostro zapinac do konca zaczyna ci sie to podobac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
wkladasz mi palce do buzi, jego nadal trzymasz w mojej drugiej dziurce i rzniesz mnie ile masz sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
tak rzne cie do konca muj wacław juz nie wytrzymuje domaga sie tego wyciagam go a ty bierzesz go do buzi ssiesz mocno az nie wytzrymuje i spuszczam sie u ciebie w buzi ale ty tego chciałas jestes pełna spermy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
w tym momencie zaczynasz sie za mna calowac - tak szalenie, dziko, z jezyczkiem. i tarmosic moje piersi, sciskac je mocno az jekam z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
wkoncu wylizuje twoja wymeczona cipeczke a ty sie wykrecasz z bo nie mozesz wytrzymacz juz tej rozkoszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiteraz99
i nagle dzwonek do drzwi. jestesmy u ciebie - pytam czy kogos sie spodziewasz, ale mowisz ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek bzykacz
nie otwieram ale wyciagam go z twojej dupeczki biore cie w objecia i ładuje cie w cipeczke a ty jeczysz z rozkoszy laduje głeboko az do bulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczek
niezle macie nasrane w glowach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooo
haloooo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×