Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-marcin-

Zwatpilem w moj zwiazek..

Polecane posty

czas porzucic myslenie o powaznym i na przyszlosc, znalesc dziewczyne z ktora bedzie sie mozna dobrze bawic, miec super seks, i rozstawac sie bez zalu, rowniez z jej strony a jak cos wyjdzie to bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
nie musisz nic mowić ..ja tez zwątpiłam w swój zwiazek nie dosyć ze nie dostałam zednego prezenyu to moj facet woli palić zilsko z kumplami niz pobyć ze mna w swięta...na hoooj mi te 3 lata?!!!!?!!?!?!?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
interesuje go tylko jego zjebany świat..przez niego nie mam juz znajomych,bo imoi sa zjebani..za to jego sa super...bo pala ziuelko i gadaja tylko o tym jak to ktory kogos najebał albo zajebał...nienawidze go całym sercem juz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa lata, nie umiemy sie rozstac, a jak pytam ja czy mnie kocha, czy chce ze mna byc to mowi ze nie wiem.. mowi ze trzeba przemyslec, porozmawiac, ale ja nie wytrzymuje juz tego. Chcialbym zeby ona tez powiedziala chociaz ze chce ze mna byc, nie chce zaryzykowac juz rzadnego takiego stwierdzenia, bo moze byc bez echa. Moze to jakies inne problemy, ale chyba nie.. rozwinelo sie u mnie jakies uprzedzenie do cielesnosci, niechec do zblizenia. chcialbym zeby ktos mnie przytulil, ale czasem potem chce sie calowac itd. a ona nie chce, zreszta ja tez nie chce seksu, bo nie chce miec dzieci, ale... teraz juz o niczym nie ma mowy, boje sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruma mam 22 lata, mieszkam z moja dziewczyna obecna, myslalem ze sie oswiadcze, ze razem.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×