Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyrachowana_bez uczuc

zamienic sie w zimna suke!

Polecane posty

Gość wyrachowana_bez uczuc

Zaczelam wspolzyc jak skonczylam 15 lat. Byl to seks bez milosci, raczej w celu skosztowania tej przyjemnosci. Jakis czas pozniej mialam stalego partnera. Seks i milosc laczyla sie w jednosc. Po rozstaniu seks traktuje jak przedmiot. Czesto sypiam z mezczyznami z, ktorymi oczywiscie pozniej jestem w zwiazku, ale nadchodzi to powiedzmy po tygodniu znajomosci, czasami dluzej. Wiez fizyczna nie sprawia mi przyjemnosci. Robie to raczej po to by mezczyzna byl zaspokojony i by mnie nie zostawil. Z natury jestem bardzo emocjonalan osoba, lecz przez pryzmat niepowodzen staje sie "zimna suka". Powiedzcie mi dlaczego tak sie dzieje? Na przyklad miesiac temu poznalam chlopaka. Tydzien temu przespalam sie z nim. Nie planuje z nim stalego zwiazku...Zreszta nie wiem co z tego wyniknie, ale to byl dla mnie zwykly seks i malo mnie obchodzi czy to bedzie ciagnelo sie dalej czy nie. Wstyd czasem mi jest, ze mam juz tylu mezczyzn za soba, a poszukuje tylko milosci. Czy ja przestalam kochac? Czy ktos z Was przezyl juz cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrachowana_bez uczuc
Kiedys uwazalam, ze seks jest czyms waznym w zyciu, dopelnieniem milosci. Dzis postepuje wbrew wlasnym zasadom. Trudno jest mi sie z tym pogodzic. Odkad pamietam majac 4 latka syn kolezanki mojego ojca zmusil mnie do zrobienia loda. Pozniej czasem ojca koledzy dotykali mnie, kiedy byl jakis alkohol np. w domu. Nie jest to zadna patologia od razu mowie. Majac okolo lat pieciu zaczelam sie masturbowac, tak naprawde nie wiedzac co to jest, ale pamietam, ze sprawialo mi to przyjemnosc. Dziwna sytuacja. Nawet nie zdzwie sie jesli ludzie beda smiac sie z tego co pisze. Jestem naprawde normalna dziewczyna. Mam duzo znajomych, wielu z nich kocha sie we mnie. Nie wspolzyje z nimi, jesli ktos w ten sposob by pomyslal. Nieswiadomie rozkochuje w sobie mezczyzn, a pozniej mam wyrzuty sumienia, ze ich ranie. Nigdy nie czulam akceptacji od strony ojca. Mieszkalam tylko z nim...W domu zawsze bylo pelno ludzi. Wychowywalam sie wsrod doroslych...Mialam ochote sie komus wygadac bo nikt nie zna mojej przeszlosci, a wy nie znacie mnie, wiec i tak nie zmieni to niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrachowana_bez uczuc
Dodam jeszcze, ze byl czas, gdy na po roku trafilam do domu dziecka. Byl to piekny, ale bardzo bolesny czas w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś molestowana seksualnie, twoje relacje z ojcem źle się układały, przez rok jako dziecko byłaś odcięta od rodziny, wreszcie bardzo wcześnie przeszłaś inicjację seksualną...oto przyczyny z powodu których masz taki charakter jaki masz. Jesteś osobą emocjonalną i wielokrotnie byłaś emocjonalnie raniona. Osobowość typu \"zimna suka\", to efekt emocjonalnej traumy. Potrzeba ci dużo uwagi i psychicznego ciepła ze strony otoczenia w którym żyjesz. Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego czego pragniesz z okazji nadchodzącego nowego roku pańskiego 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniasz sie w zimną sukę! porostu wydaje mi się że jesteś znudzona życiem, sex pewnie też ci się znudził. nie czujesz wartości siebie. znam to. z tym chłopakiem z którym teraz jesteś to jest kompletna pomyłka. zerwij z nim. tak będzie lepiej. odpocznij psychicznie od niego i innych facetów. znajdź przyjaciółkę która ci doradzi , przytuli, pogada, doradzi, pamiętaj przyjaźń jest najpiękniejszą rzeczą !!!! zajmij się sobą , nie wiem zmień fryzurę , kup sobie jakiś ciuszek, poprawi ci nastrój. wyjdź na miasto że tak powiem, może znajdziesz jakiegoś mena który zwróci twoja uwagę, zakochasz się prawdziwie. pamiętaj z mężczyzną trzeba jak z dzieckiem. dziecko najbardziej chce tego czego nie ma... i m dłużej zachowasz swój skarb przed nim tym związek będzie lepszy, trwalszy, bo jeśli pójdziesz do łóżka po tyg. to facet już inaczej myśli o tobie. najpiękniejsze jest to czego nie ma na co tęskni i czeka się od lat. głowa do góry. wierzę że ci się uda!!! jeszcze jest jedna sprawa , napisz ile masz lat??? i czy nadal mieszkasz z ojcem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×