Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczkkkaaa

Wciaż czuje pragnienie...

Polecane posty

Gość koteczkkkaaa

Od jakiegoś czasu wciąż pragnę sie kochać. I powiem szczerze że nic a nic nie pomaga. Masturbacja, kochanie z mężem- niedługo mi odbije:( Zawsze miałam zwiększony popęd ale ostatnio jest... Jakie macie sposoby na nową masturbację czy może zaniechanie pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy "nowa mastyrbacja" ? Zaniechanie pożądania jest ciekawe. Ale jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczka, ja mam tak samo. Od ostatnich 2-3 jestem taki napalony na seks, że trudno mi się skupić na czymkolwiek innym. Dwa dni temu, nocą, masturbowałem się przez 4 godziny. Poczułem się lepiej ale tylko na jeden dzień. Myślę żeby skorzystać z oferty którejś z pań które reklamują się w odtylu.pl Powstrzymuje mnie tylko fakt że salon Ery jest zamknięty i nie mogę doładować sobie konta. Problem w tym że jutro go otworzą i wątpię czy zdołam się powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie, użytkowniczki, obawiam się że mamy do czynienia z epidemią seksoholizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh nie wejde na stalym nicku
Ja zawsze mialam zwiekszony poped ;) a teraz masakra, moze dlatego ze zblizam sie do trzydziestki... ale wczesniej tez nigdy nie znalazlam partera ani partnerki, ktorzy by mi dorownali :( O sexie mysle przez wiekszosc dnia, w pracy, w tramwaju etc. Kilkugodzinna masturbacja nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to przez to co jemy lub pijemy ? Może czymś się szprycujemy, tylko że nie wiemy o tym. Musi być jakaś przyczyna tego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś "źle" wychowana Nikt ci jak byłas w okresie dojrzewania nie obrzydzał seksu nie wmawiał ci że potrzeby seksualne są chorobą i teraz masz z tym problemy Hormony robia swoje i musisz z tym żyć Kup sobie wibratorek a nie chodz pominowana bo to niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh nie wejde na stalym nicku
Wibratorek nie jest fajny :( nie jest cieplyi nie gada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się nie podpiszę
ale ja taki zwiększony popęd mam od paru tygodni ,powoli rozum mi odbiera.Nie mogę się skupic na pracy i jedyna rzecz o której myslę to seks.pieszczę się kilkarazy dziennie a w głowie mam takie fantazje ze sama przed sobą się czerwienię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkkkaaa
Oj fakt byłam bardzo dobrze wychowywana, wiec mogłam sie masturbować bez problemu- nie miałam wmawiane ze seks czy zaspokajanie siebie to grzech i takie tam bzdety. Fakt ktoś poruszył temat lat ja mam 27 moze i to... Co do jedzonka to jestem jaroszem-czasami ryby, a co do wibratorka to mam przeróżne- he wiekszosć dostałam:) dilda, wibratory i stymulatory łechtaczek. Wczoraj dwie godziny sie masturbowałam, potem dwie godziny seksu i po znów zaczełam bo nic a nic mi pożądania nie ubyło:( A że wszystko mi sie kojarzy z seksem to trudno mi odwrócic uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkkkaaa
Do też sie nie podpiszę... O to właśnie chodzi... Moze nasze organizmy na cos reagują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się nie podpiszę
może to czas zimy skłania do takich pragnien w koncu długie wieczory sprzyjają intymnej atmosferze :D:D nie wiem sama, fakt pozostaje faktem w mojej głowie tkwi tylko jedna mysl SEX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się rób tak długo jak chcesz az uśniesz zmeczona.Organizm sam reguluje potrzeby i albo zacznie boleć ci łechtaczka ,albo padniesz ze zmęczenia albo zajmiesz się inną rzeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się nie podpiszę
koteczkkkaaaaa piszesz ze masz 27lat , ja mam 28 moze to tez wiek wpływa na to . Ja teraz wlasnie najbardziej siebie lubie , nic mi nie przeszkadza we mnie.Kiedy byłam młodsza wiecznie cos bym zmieniała, teraz uwielbiam swoje ciało,moze to tez ma jakis wpływ na tą ciągła chęc sesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się nie podpiszę
i nawet wiem z kim...marzę o tytułowym Edim z filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się nie podpiszę
kiepski podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pieprz facet
"nie przejmuj się rób tak długo jak chcesz az uśniesz zmeczona.Organizm sam reguluje potrzeby i albo zacznie boleć ci łechtaczka ,albo padniesz ze zmęczenia albo zajmiesz się inną rzeczą." Jeteś strasznym matołem, jakiś tam facet i nie wiesz, o czym mówisz. Popęd seksualny to fajna rzecz w fajnych granicach. Niestety czasami ten popęd przyjmuje chorobliwą postać i potrafi zatruć życie, a nie ubarwić. Nie twierdzę, że tak jest w przypadku autorki, niemniej jednak wyobrażam sobie, że to, co ona czuje może być już lekko upierdliwe. Był natomiast taki film dokumentalny na Discovery o kobietach (głównie) po prostu udręczonych nieustannym podnieceniem, który to stan po prostu był nie do zniesienia i całkowicie rozwalał im życie. Więc nie pieprz gostek, tylko dlatego, ze ci staje jak to czytasz, że organizm coś tam sobie sam reguluje, bo czasami nie reguluje i mimo że to tak fajnie brzmi dla męskiej wyobraźni i dostajesz kosmatych myli, to potrafi być stan patologiczny i rozpieprzyć komuś życie. Zapewne, aczkolwiek myśląc głownie penisem, może coś czasem czytasz i słuszałeś o ludziach uzależnionych od seksu, niezdolnych do prowadzenia normalnego życia, którzy leczą się z tego uzależnienia w specjalnych ośrodkach. Więc jeszcze raz nie pieprz, gościu. A tobie autorko zyczę, żeby faktycznie się "uragulowało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pieprz facet
Te kobiety w tamtym programie mówiły, że ten stan jest tak silny, że stosunek i orgazm po prostu niczego nie zmienia, podcienienie, jakie odczuwały, było po prostu nie do rozładowania. I naprawdę nie było im czego zazdrościć, łamiącym się głosem opowiadały o drodze przez mękę jaką przeszły szukając fachowej pomocy i spotykając się z lekceważeniem, głupimi poradami itd. Były u szeregu specjalistów, ale jakoś z tego filmu wynikało, ze medycyna nie dysponuje żadnymi środkami mogącymi złagodzić ten stam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
Cały czas jestem napalona, a mój chłopak nie chce uprawiać ze mną seksu uwaza, że za krótko się znamy (pół roku) i powinnam się przestać tak nakręcać bo ja stale tylko o jednym ;( Nie wiem co zrobić. Kilka razy dziennie się masturbuje, wszystko kojarzy mi się z seksem. Cały czas chodzę wilgotna i troche mnie to krępuje. NIe potrafię się na niczym skupić, bo przyłapuje się na fantazjowaniu o seksie. W nocy mam sny erotyczne i budze się spocona i mokra... Mam już tego dosyć, żadna masturbacja mi nie pomaga, a mój głupi partner wymyślił sobie, ze jak mnie przegłodzi to mi przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
zamknął nawet lodówkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
Świetnie durny podszywaczu, jeśli sam/a nie masz takich problemów to nie zrozumiesz i dla Ciebie to dobry żart. Otórz nie! Nie zamknął mi lodówki bo nie mieszkamy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakter wypowiedzi mojej poprzedniczki jest charakterystyczny do typowego chama ktory potrafi swoje argumenty przedstawiać na podstawie ekstremalnych filmów z wyraźnym podtekstem obrażania dyskutanta Szkoda mi go i jego żałosnych wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponadwszystkich
strona odtylu.pl chyba jest plapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkkkaaa
U mnie to sa takie napady. Ogólnie mam zawsze ochotkę ze tak powiem ale bywaja dni- tygodnie, że wszystko we mnie chodzi- i fakt orgazm niczego nie załatwia, a ile łechtaczka i ciałko moze wytrzymać:( Ech myślę ze tak pięciu partnerów jakos by załatwiało sprawę- odpoczywali by na zmianę:) Nie żebym tu kogoś szukała tak sobie myślę na głos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki.....22
Jej mam to samo. Z tym, że ja nie mam chłopaka. Od 4 miesięcy. I jak przestałam brać tabletki to mi libido znacznie wzrosło. I normalnie wariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
Chyba nie ma takiej zabawki erotycznej która zastąpi faceta:( dotyk, smak, zapach, emocje temu wszystkiemu towarzyszące, jego głos... Tylko gdzie znaleźć faceta który cały czas jest gotowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBULWERSOWANAAAAA
WSZYSCY JESTEŚCIE BANDĄ ZBOCZEŃCÓW!!! DZIEWCZYNY CO NIE CZEKAJĄ NA TEGO JEDYNEGO TO DZIWKI I KURWY!!! ZAMIAST DO ŚLUBU CZEKAĆ TO NA PRAWO I LEWO SIĘ PUSZCZAJĄ!!! A POTEM ZDZIWIONE ŻE MAJĄ PROBLEMY!!! DO KOŚCIOŁA BYŚCIE POSZŁY WY LADACZNICE A NIE JAKIEŚ OKROPIEŃSTWA WYPISUJECIE!!! I JESZCZE JAKIEŚ PERWERSYJNE FILMY I URZĄDZENIA WAM W GŁOWACH!!! TA KOBIETA Z TEGO FILMU TO NASIENIE SZATANA TAK JAK WY!!! JEDYNIE SIEJECIE ZGORSZENIE!!! A FACECI WCALE NIE LEPSI ZAMIAST MARNOWAĆ NASIENIE I SIĘ ONANIZOWAĆ TO BYŚCIE POSZUKALI PORZĄDNEJ KANDYDATKI NA ŻONE A NIE BANDY PROSTYTUTEK WAM IMPONUJĄ!!! HOMOSEKSUALIŚCI I WYPACZENIA!!! DZIEŁO SZATANA!!! PÓJDZIECIE ZA TO DO PIEKŁA!!! BÓG WAS UKARZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBULWERSOWANAAAAA
MÓDLCIE SIĘ MOŻE WAM BÓG WYBACZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×