Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOżYNKA

MAMI SYNKOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

"nic nie poradzisz Amant, nadal nie kumasz, z mężem układa mi się dobrze dopóki teściowa nie pojawi się na horyzoncie i nie narzuca nam swojej woli... Gdy się baba nie wtrąca to nawet się nie kłócimy, jesteśmy zgodnym małżeństwem i wszystko jest cacy. Mam rozbijac małżeństwo tylko dlatego że mąż ma psychiczną matkę, nad którą nie panuje ? Weź się zastanów, to tak jakbyś komuś radził że ma się rozwieść bo teść czy teściowa jest alkoholikiem.... " Jeżeliby wykokował to byś miała dopiero problem z byłą teściową:P.A jak tak twierdzisz że taki dobry to napisz kiedy się urodziliście to sprawdzę czy do siebie pasujecie:classic_cool:.Przydałyby się też dane teściowej:classic_cool:.I to nie jest tylko ale aż:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie poradzisz
Amant, nie potrzebuję testu na kompatybilność z teściową, bo z doświadczenia wiem że nie jesteśmy kompatybilne, zresztą z nią nikt nie jest kompatybilny....bo co chwilę słyszę że "obraziła się na którąś ze swoich koleżanek bo tamta powiedziała coś co jej się nie spodobało albo podle się zachowała w stosunku do niej". Generalnie teściowa jeździ na wakacje z koleżankami i po powrocie okazuje się że już w pierwszym dniu doszło do jakiegoś konfliktu.... Nawet jej syn zauważył że jest konfliktowa po kilku takich epizodach....więc problem raczej nie tkwi we mnie ale w jej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×