Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarnuuulka24

puste słowo KOCHAM

Polecane posty

Gość Czarnuuulka24

Jak to jest czy szybko mozna sie odkochac?? Czy głupia kłotnia jest w stanie popsuc wszystko?? Jesli tak to nie jest prawdziwa milosc, to po jaka cholere wypowiadac takie slowa?? Jak tu wierzyc w milosc ?? Jak tu teraz zaufac drugiemu czlowiekowi w to co mowi ?? Jestem w totalnej rozpaczy, ze juz po paru dniach chlopak uciekl do innej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach uczucia nie mają żadnego znaczenia! liczy się wyglą pieniądze i wykształcenie! więc nie ma o czym pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
"Po paru dniach" - a ty się tak w ciągu tych paru dni zakochałaś na zabój :P - czyli łatwo przyszło, łatwo poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnuuulka24
Sledze Twoje wypowiedzi xxyyxx i widze ze jestes na totalnym luzie. Nawet mi sie to podoba, bo poprawia mi humor... Chyba zmienie swoje podejscie do zycia, bo zbyt wszystkim sie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnuuulka24
Nie zakochalam sie odrazu, chodzilo mi ze po paru dniach od naszej klotni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy...
Zamiast wypowiesz slowo Milosc zastanow sie 100 razy na czym ono polega.. Wy chcecie szybko szybko..Chlopak chlopak bo mnie przytuli porozmawiamy ..Co to ma byc..Milosci nie mozna szukac ,a latwo ja pomylic z czyms innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy...
pewnie o kanapke do pracy ,ze byla z szynka a on chcial z serem.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zalezy co to za facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnuuuka24
Nie chodzi tu o mnie, ze ja sie zakochalam, bo moje intencje sa szczere. Wiem co czuje, drugi raz w zyciu takie cos przezywam. On pierwszy mi powiedzial kocham po 2 miesiacach bycia ze soba. Przez kolejne 2 mowil mi to 100 razy dziennie. Mala klotnia, ktora zrujnowala wszystko... Przeprosilam go za moje slowa. Jestesmy tylko ludzmi, a ludzie popelniaja blędy. Tak nagle znalazl pocieszenie w objeciach innej. Czy mozna byc tak pustym, zeby takie cos zrobić drugiej osobie, czy mozna tak nagle nic nie czuc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnuuulka24
To raczej byl czyn, wygonilam go, mimo ze chcial cos powiedziec. Zarzucal mi ze go zlekcewazylam. Wiem ze zle zrobilam ale czy to powod zeby tak nagle uczucie sie zminilo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w miłość nie wierze i nigdy nie uwierzę. Chcę mieć tylko kolegów i już nie wplątywać się w żadne związki, żeby potem płakać i cierpieć. Ot, co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotta - co to za depresyjne myslenie... głowa do góry... znajdziesz sobie jakiegos fajnego... i z własnym mieszkaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ksiaze Tys chyba oszalal dzis na punkcie wlasnego mieszkania;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kotta bejbe moze chcesz wpaść obejrzeć moje nowe mieszkanie ?:P ps. tak , dostałem małej głupawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie znalazłes gdzieś karton po 46 calowej plazmie i teraz cynisz, ze masz własne mieszkanie. Nie ze mną takie numeryyy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok! To wyprostować się tam prawie można!? No taką chałupką to zrobiłeś na mnie fest wrażenie, chyba zaraz spazmów dostanę;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
Wez jeszcze pod uwage duze mozliwosci rozbudowy, oczywiscie zalezne jest to od lokalizacji i dostepnych materialow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×