Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiafr

umięśniony brzyszek kontra silne ramiona

Polecane posty

Gość gosiafr

dziewczynki piszcie jak to u was zapradzam do dyskusji. mało jest facetów z kaloryferem a zawsze chciałam takiego. za o silne ramiona czściej mozna spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfg
mi też marzy się umięśniony brzuszek. niestety dzisiaj częściej spoyka sie z piwnymi brzuszkami, bo non stob browary piją.i myslą że są przystojni.żenada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssseee
brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on24eg
Jeśli myślisz ,że zrobienie ładnego brzucha to prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie :). W grę wchodzi mnóstwo wyrzeczeń więc musisz mieć naprawdę silną wolę żeby ociągnąć sukces. Jeśli myślisz że 50 czy 100 brzuszków przed snem załatwi sprawę też jesteś w błędzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silne ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiafr
chłopaki ale dziewczyn się pyatałam, nie mam nic przeciwko temu abyście ćwiczyli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on24eg
Jeśli nie masz tłuszczu to po 2-3 miesiącach zacznie się kształtować kostka. Jeśli masz tłuszczyk to spokojnie ponad pół roku zajmie Ci jej zrzucanie a dopiero później zaczniesz budowę mięśni brzucha. Dzieje się tak z powodu różnych ćwiczeń na zrzucanie tłuszczu i rozwój mięśni. te pierwsze bardziej wzmocnią brzuch i zwiększą jego siłę. Proponuje zacząć od 6 weidera. Gdy ją skończysz co nie jest takie proste powinno być widać znaczne postępy. Wtedy możesz zacząć pracować nad rozwojem brzucha. Pamiętaj że brzuch jest podzielony na pewne płaty mięśniowe. Skup się więc na każdej z nich (np. często ludzie pomijają ćwiczenia bocznych partii brzucha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×