Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika 28 z Warszawy

Utrzymanie pracując w służbach mundurowych

Polecane posty

Gość Monika 28 z Warszawy

hej dziewczyny, Może jestem dziwna ale chcę wstąpić na oficera zawodowego do wojska lub policji. Jednak trochę zniechęcają mnie informacje jakie uzyskuję o zarobkach mundurowych. O ile w małym mieście to całkiem ok, o tyle w Warszawie to całkiem inna bajka. Np. ceny mieszkań. W związku z tym moje pytanie szczególnie do osób pracujących w służbach mundurowych i ich partnerów. Czy za pensje "mundurowe" w dużych miastach jak np. Warszawa można się samemu utrzymać (m.in. kupić mieszkanie w miarę) ? Nie mam męża i nie chcę być na utrzymaniu jakiegoś faceta. Na rodzinę też nie bardzo mam co liczyć. Obecnie wynajmuję mieszkanie w Warszawie i średnio 1500 na miesić za nie płacę. Dodam że obecnie pracuję w prywatnej firmie więc na to mnie stać. A boję się że jak zmienię na mundurowe to może być niemożliwe. Proszę za tę o informację ? Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitman23
Aaaaaaa ratunku kolejna baba która pcha sie do wojska ...... Kurwa litosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie pchałabym się na twoim miejscu do służb mundurowych... na początek zaproponują ci tyle, że na mieszkanie ci wystarczy ale na życie już nie... możesz wspinać sie po szczeblach i awansować ale trwa to długo, a nawet bardzo długo. mój mąż jest wojskowym - znam ten problem z autopsji jedyny plus że wypłata zawsze pewna + trzynastki + mundurówka i czasem jakaś nagroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×