Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ina_777

zazdrosnica

Polecane posty

Gość ina_777

czy Wy dziewczyny tez jestescie zazdrosne tak o swoich facetow? ja np jestem zazdrosna o to ze moj widzi jakas naga dziewczyne w tv xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
mam to samo co Ty ;D jak sobie z tym radzisz?kochana ja zaczelam byc zazdrosna nawet o te ubrana ;/ ale jak jest ladna i ma cycki i wogole to wrrrr ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człekoladowe_ciałcho
Oczywiście! Ja wiem nawet że to nie jest dobre i nie powinno się facetom okazywac takiej zazdrości ale jak pomyślę że inna mogłaby mu się bardziej spodobac to ojjjjjj! Nerwik mi się podnosi bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_777
ubrania ? no wlasnie problem z tym ze se nie radze ;/ a co gorsza zawsze przy tym jakas sprzeczka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba jestem nienormalna, bo nigdy nie bylam zazdrosna nawet przez chwilke, a jestesmy ze soba od ponad 6 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
No a moj facet na zlosc jak ogladamy filmy i jest ladna laska,to zaraz robi oczy i mowi ,,mmmmmmmm'' i sie smieje ,a jak sie wkurzam ,to juz wogole cieszy sie jak dziecko ;/ i zly na mnie ,ze sie zaraz obrazam ;/ nie mowiac juz o golej pannie ,wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
sorek - mialo byc ,, o te ubrane'' ... ja tez zawsze sie z niim o to sprzeczam :( robie mu afere,fochy strzelam,a on sie denerwuje,ze mruk jestem i nie znam sie na zartach,ze o takie cos sie obrazam ;/ ale mnie nerw bierze na maxa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człekoladowe_ciałcho
Ja nawet nie to że mu nie ufam, wydaje mi się poprostu że dziewczyna czasami potrafi chłopaka tak obkręcic że mimo że kocha i że nie chce itp to i tak może uledz :( Wiem że niby on ma swój rozum itp ale to tylko takie gadanie. Kobiety są przebiegłe i potrafią świetnie manipulowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprobuj kiedys ty olac to jak ci tak powie, zignorowac, a po jakims czasie sama cos takiego mu zrob.sadze , ze przestanie mu sie podobac ten zart i przestanie cie tak katowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
kiedys np.przyniosl komedie,,noc kawalerow''zebysmy obejrzeli ... to jak zasnal ,to ja oblukalam na szybcika co to za film ..pelno golych lasek i oczywiscie powiedzialam ,ze filmu nie obejrzymy i nie chcialam powiedziec dlaczego,wkrecilam mu ,ze to glupi film bo kiedys ogladalam,a on wyczul o co chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_777
no ja mam ten problem ze On nie musi robic "mmm" tylko samo to ze widze ze na nia patrzy to juz wrrr :D a jak ja tak zrobie to juz sie krzywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
No dokladnie :( a szczerze mowiac dziewczyny sa gorsze niz faceci,wiec jak laska bedzie chciala uwiesc chlopaka,mimo ze on zajety,to to zrobi ;/i dlatego nie kaze np.mojemu facetowi chodzic na imprezy z kolegami bez mnie,bo wiem jakie potrafia byc inne dziewczyny ;/ no wlasnie kiedys mojemu facetowi tak zrobilam,zamienilam sie z nim rola,ale on sie wogole nie wkurzyl ,a jak spytalam go dlaczego ,to on na to takie cos,,bo i tak wiem ,ze zartujesz i nie bede sie o to wkurzal,bo to zarty ,a nie jestem taki jak Ty ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
no mnie tak samo wkurza sam fakt,ze on sie gapi na inne w tych filmach ;/ chyba niedlugo zaczne mu oczy zakrywac jak malemu dziecku ;/ ale naprawde to silniejsze ode mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
* beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_777
hehe moj tez tak gada ze "to sa glupoty co ja robie" ;/ no wlasnie tez sie boje o to ze go "owina" i nie ma szans zeby nie ulegl ;/ tym bardziej ze jestem jego pierwsza dziewczyne no i wychodzi na to ze ostatnia ;/ boje sie ze jak sie naoglada filmow gdzie facet zdradza kobiete to sam bedzie chcial sprobowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_777
a co byscie zrobily gdyby Wasz facet sie zabawil z prostytutka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
ina_777 - ja tak samo jestem jego pierwsza i juz ostatnia. i wlasnie tego sie obawiam :( ze sie naoglada i ciach ! zdradzi :( a kobitki naprawde potrafia owinac faceta ;/ sa takie wredne ze wrr ;/ jakies gesty itd. i facet nawet nie bedzie wiedzial kiedy to zrobi i pozniej wielkie zalowanie ze sie zdradzilo ;/ no zwykle moja reakcja wyglada tak ,,Widze ze Ci sie podoba ta aktorka;/ to sobie taka znajdz jak sie nia tak podniecasz!'' a on zaczyna sie smiac i mowi ,,wez przestan,ja sobie tylko zartuje,bo wiem ,ze sie wkurzasz,a Ty od razu afere robisz i sie klocisz ze mna'' ;/ale drazni mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiiiiiiiiicaa
oooo jesli chodzi o prostytutki to rowniez mam obawy ;/ w moim miescie jest duuuzo agencji,a mojego chlopaka kumpel chodzi do jednej z nich ... i tez mam obawy,ale wierze moojemu facetowi ,ale wiecie jak to jest .. obawa straszna :( gdyby sie zabawil z taka panna,to juz nie mialby czego u mnie szukac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hai
dziewczyny..musimy wbić sobie do głowy, że faceci są wzrokowcami :) i zawsze nimi będą :) i zawsz będą gapić się na fajne kobietki :) taka natura i już.. musimy się nauczyć z tym żyć.. ja jestem ze swoim facetem 4 lata..byłam straszną zazdrośnicą..czepiałam się o każdy głupi uśmiech jakiejś dziewczyny na ulicy..o smsa koleżanki, który wydawał mi się jakiś podejrzany..dosłownie o wszystko.. teraz już nie jestem zazdrosna..i powiem Wam, że między nami układa się super..o wiele lepiej niż wtedy..kiedy to moja chora głowa wytwarzała sobie scenariusze nie z tej ziemii ;) zazdrość czasem potrafi dużo zepsuć..także zaufajmy tym naszym barankom..i stwórzmy im odpowiednie warunki "bytowania" ;) wtedy nie będą szukać tego gdzie indziej..i oprócz patrzenia raczej nie posuną sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_777
ja mu ufam tylko gdy widze ze On patrzy na inna to juz nie oto chodzi ze zdradzi bo przez tv raczej niz ztego :d ale oto ze podoba mu sie ta inna... ze jest lepsza... tym bardziej ze ja nie naleze do tych figurnych dziewczyn :( no i mam maly biust a zanim zostalismy razem to podobaly mu sie dziewczyny typu "fergie" czyli fajne piersi fajna figura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×