Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doprawdy

mam ochotę na wampira

Polecane posty

Gość twilight....
gdyby tacy mężczyźni naprawde istnieli... czyt. wampiry :P ale wampiry - wegetarianie :P takiego bym chciala, dokladnie takiego jak Edward :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
nie bo pies nie spojrzalby w tym momencie na mnie oczami pelnymi porzadania haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała- feee :P retro- nie jestem pewna co do swoich reakcji, żeden wampir mnie jeszcze nie gryzł:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się tylko nad tą bladością skóry...zwykle pociąga mnie złocisty jej odcień, ale sądzę, że ostatecznie i na to przymknęłabym oko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pies nie wystarczyłby? hahahahahha!:):) pewnie tak! Gdyby miał jeszcze tylko w sobie ten chłód i to stalowe bezwzględne spojrzenie.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
no tak... pożadania... :D i czuc jego lodowaty oddech na szyi... ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
nie no sluchajcie.... pies nie, gdzie tam, te wasiska, brudna morda :P do poprzytulania sie moze byc ale do innych rzeczy.... tylko wampir taki jak Edward :d tez nie lubilam bladej cery... a teraz zmienilam zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem:) ja w ogóle nie czuje tych klimatów o których pisze Doprawdy:) jaki wampir? jaki chłód? jaka bladość skóry? jaki lodowaty oddech..? O co tu, kurna, chodzi...? :D:D mam cay czas nadzieję że ona naprawde mocno żartuje, i tak naprawdę woli ciepłych panów typu bears:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
retro a czytalas ksiazke? :) wiesz... do tej pory Pan Dracula mnie nie krecil... no moze troszeczke ale wiekzej uwagi a niego nie zwrascalam hehe :P a wamir ze zmierzchu ztskuje rzez to jak sie zachowuje.... jego gesty, slowa, to jak traktuje swoja 'Julie' ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
tak to ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak naprawde macie takie fantazje to nie rozumiem w czym problem... sa takie fajne plastikowe zeby do kupienia w sklepie z zabawkami... Do tego jakas czarna pelerynka, przeciez to się da skombinować w trzy sekudny... trochę mąki mężowi na lico... ewentualnie talku.... i już. ( pod prysznic nie radzę, make up spłynie, i znowu będzie widać że mąż piękny, śniady i opalony...) lodowaty oddech uzyska się za pomocą Winter Fresh. Albo coś z Ice. Przeciez to jedna z najprostszych fantazji do zrealizowania... naprawdę nie wiem na co czekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"retro a czytalas ksiazke? wiesz... do tej pory Pan Dracula mnie nie krecil..." Nie czytałam ale widziałam film z Klausem Kinsky i Izą Adjani... i to jest obraz wampira który mi się wrył w mózg, i już go chyba nie usunę. Ale ksiązkę moze przeczytam jak tak zachwalacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak ja mogę być pielęgniarką/policjantka/schoolgirl.. mała mi... zmartwiłaś mnie teraz.... :(:( zapytam tylko krótko: Naprawdę...? :( :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książka jako taka napisana jest na poziomie Harrego Pottera, prostym językiem, niektóre opisy zbędne i śmieszne (niedotyczace postaci wampira), jakby to rzeczywiście 17- sto latka pisała, chyba że to efekt zamierzony, ale pobudza wyobraźnię, o tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos muzyki do filmu, słyszałam, że piękna i pociągająca niczym sam bohater:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
muzyka jest swietna... mam pare ulubionych kawalkow na dysku, sa zabojcze:D poziom rzeczywiscie H.P. ale dzieku temu latwo szybko i przyjemnie sie czta :D taka przerwa miedzy bardziej ambitnymi ksiazkami nad ktorymi trzeba sie skupic czasem sie przydaje. a wyobraźnie pobudza rewelacyjnie... doprawy - idąc na film przygotuj sie na dwugodzinna uczte:D mowie oczywiscie o Robercie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twilight.... a jak pozostałe części książki? nie popsują pierwszego, tak pozytywnego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
hehe... powiem Ci tak... obraz Edwarda zostanie taki sam, przez caly czas... mozna nawet powiedziec ze jego idealnosc bedzie rosla i sięgnie zenitu albo jesczze daaaalej..:D ale w drugiej czesci dzieja sie nieciekawe rzeczy... ktore moga troche zdolowac, rozczarowac... ale warto przez to przebrnąć - po kazden nocy wstaje nwy dzien :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera właśnie szkoda, ze cały efekt psuje nieciekawa fabuła...może wystarczy ograniczyć się do samego filmu, w końcu tak naprawdę w całej tej historii najważniejszy jest Edward:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight....
bo ja wiem.. :P zakonczenie 2giej czesci wynagrodzilo mi te nieudogodnienia ktore posktlama poc drodze :P ae slyszalam ze 3 czesc jest swietna :d tu sie jesczze nie wypowiem bo dopiero ja zaczelam :D a film to rowniez obowiazek :d tylko na kolejna czesc trzeba tak dlugo czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×