Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jerzy Dudzik

Szukamy wspólpracowników- praca od zaraz

Polecane posty

Gość Jerzy Dudzik

Witam jak w temacie. zarobki od 2000 zł praca od pn-pt po 8h praca na umowe więcej informacji poprzez kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta praca
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Dudzik
praca na terenie swojego województwa lub w mieście sam(a) wybierasz teren czym większy tym większe fundusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnikiem przedstawiciel handlowy lub raczej zwykły akwizytor. na forum rekrutują bułehehehehheeee to świadczy o firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JerzyDudzik
Żadne naciągarstwo. Praca w branży finansowej. Zarobki podstawa + premia środenio jest to od 2000zł /m-c Jedyny koszt to pokrycie wysyłki listu 6,10 zł to jest jedyny koszt który trzeba zainwestować. więcej informacji na maila gdyż tam lepiej jest mi odpowiadac na pytania Pozdrawiam Jurek Dudzik jurekdudzik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Setuni
no i kilkadziesiat osób wyśle to bedziesz miał na wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak sie
skoro praca na terienie miasta to oczywiste ze to jakies mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Dudzik
praca przy sprzedazy kredytów. Szukamy osób z całego kraju Wysokie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta skóra na tyłku
2000 zł/m-c to NIE SĄ WYSOKIE zarobki. To chyba nawet średnia krajowa nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powazna firma: po 1 nie umieszcza ogloszen na forum Kafeterii po 2 podaje przede wszystkim obowiazki i wymagania a nie kusi pieniedzmi (bardzo srednimi zreszta) po 3 ma maila we wlasnej domenie a nie na gmailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska wielgaska
WŁAŚNIE !!! naciąganie na kase zanim sie nawet umowe podpisze , jakieś wpłaty... pewnie jakieś argentyńskie pożyczki itp. ogłoszenie na forum hehe . DZIWIE SIE ŻE SZANOWNA REDAKCJA KAFE NIE KASUJE TAKICH TEMATÓW - gołym okiem widac że to nieuczciwa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska wielgaska
PROFI CREDIt albo inna pożyczkownia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogobojny
JUREK podaj wiecej szczegułów !!! renomowane firmy podają zawsze kilka cech danego stanowiska . nie wstydź się przecież taką super prace masz do zaoferowania. ps. pozdrawiam wasz dział windykacji pewnie już nie są tacy mili jak doradcy sprzedający te wasze lichwiarskie pożyczki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jErzY Dudzik
nie mamy regonu zreszta co to jest? NIP ? znam tylko NIK. zresztą my jako poważna firma nie bawimy się w detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jErzY Dudzik
"praca od pn-pt po 8h" tu sie przyznam do sciemy - praca raczej ponad norme bo przecież klient może miec czas na spotkanie dopiero po 16. aha no i płaca : 2000 ale nie podstawy , podstawa ok. 700 brutto. starczy na waciki na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Dudzik
Zgadza się firma to Profi Credit lecz nieoznacza to że niemożna mieć zarobków takich jak podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bidulki
o was jest temat na forum , poczytaj chłopie jak was postrzegają. świadczy to tylko o was , a rekrutacja na forum dodatkowo świadczy o LICHWIE . chamy w garniturach i białych rekawiczkaach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronikkk
lepiej sobie sami lombard otworzcie zamiast isc do pracy do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamamoto
Co za debilny poziom wypowiedzi !!! Ludzie wam tylko etaty w główkach !!! Ja od 20 lat pracuję na swój własny rachunek i ja nie mam problemów.Nie wiem co to kryzys, drożyzna, podwyżki. No ale w 1989 mając 20 lat nie pisałem bzdetów na forum // fakt, że nie było internetu// tylko postawiłem wszystko na jedną szalę. Zróbcie coś z waszym życiem, bo minie szybko, ja sam nawet nie zauważyłem jak mi 40-ka stukneła. Jak się nie odważycie, to będziecie tacy jak moi teściowie, całe życie tylko pańswowa praca, do córki hasła : ty nie wychodź za niego bo on nie pracuje !!! Teraz siedzą sobie grzecznie na emeryturkach i czekają , na listonosza, bo za konto w banku trzeba płacić. Żal mi ich i niestety z żoną ich wspieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×