Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwester sałatka

Podajcie jakiś pyszny przepis na sałatke ze smażonej piersi kurczaka

Polecane posty

Gość sylwester sałatka

mam jeden ale może ktoś podsunie lepszy... Albo ewentualnie jakiś pyszny sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
ten mój to z pekińskiej,papryki,cebuli,konserwowego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
przyprawą gyros to kurczaka przyprawie. a Ty teraz mówisz o sosie czy przyprawie jak się go robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
myslałam o sosie czosnkowym ale ostatnio z winiary kupiłam i był taki sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
ejj no:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
sosn czosnkowy robisz tak: mały jogurt naturalny+łyżka majonezu ewentualnie troche wiecej+posiekany drobnop bądź zmiażdżony czosnek+miąchasz=szamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
a salatke z zupek chińskich znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie podpowiem Ci jak zrobić pyszną 'stopniową' sałatkę właśnie ze smażoną piersią z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
bosanoga- dzieki za ten przepi-bardzo prosty;) fujkaa to poproszę:) raczej zawsze robiłam mieszane sałatki ale własnie na sylwestra może lepsza będzie taka stopniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten sos czosnkowy trzeba jeszc
posolić i popieprzyć :P W wersji do mięs dobrze wkroic jakąś zieleninę-szczypior, koperek. Niebo w gębie :) A sałatkę gyros, z zupek chińskich itp. naprawdę lubicie? Toż to sam glutaminian sodu w czystej postaci :O Smakuje samą chemią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos czosnkowy
sa rozne wersje ostatnio robilam tylko z majonezu i odrobiny mleka ibyl ekstra moze byc z jogurtu i majonezu ze smietany takiej do zup ze slodkiej smietany i majonezu do tego czosnek papryka ziola prowansalskie, i wogole o trosze poprzyprawiac czym jest pod reka ekstra a salatka ryz kurczak papryka kukurydza majonez sol pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
to zależy jak sie robi ta z zupek chińskich ja wale dużo kapuchy pekińskiej, warzyw i kurczaka a zaupki jest tylko dla trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten sos czosnkowy trzeba jeszc
A najlepszy do sosu czosnkowego jest jogurt grecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
to mi sie napisało:O *a zupki jest tylko trochę tak miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
wersja tego sosu z majonezem i jogurtem najbardziej mi odpowiada-ale zamaist jogurtu dodam chyba smietane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie z zupek chinskich bo staram sie zdrowo odzywiac. a macie jeszcze jakies pomysly na przekaski sylwestrowe?? ja robie salatke z gyrosa, salatke grecka, mozzarelle z pomidorkiem, mini kanapeczki, lososia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie gyrosa pysznaaa
sałatka nie ma co;) i jeszcze sałatke warzywną równie nieśmiertelną;) i rybkę po grecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
z ta zupka chinska to pierwsze słysze....... a o jogurcie greckim też nie słyszałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie gyrosa pysznaaa
karolcia z przekąsek to serek na wykałaczkach,bardzo lubimy,gustujemy w drogich pysznych serach,i znajomi je rowniez uwielbiają. Do tego mysle o szaszłykach....hmmm:) Wiadomo wędlina,szynka do chlebka itp itd. ogóreczki,a nawet galareta do wódeczki o!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten sos czosnkowy trzeba jeszc
Przekąski: Jajka faszerowane po mediolańsku Składniki - 5 jajek - 1 cebula - 5 pieczarek - majonez - sól pieprz 1. jajka ugotować 2. przekroić jajka na pół i wyjąć żółtko 3. żółtko przełożyć do miseczki 4. cebule wraz z pieczarkami pokroić i dusić na małym ogniu 5. ostudzoną cebule i pieczarki dodać do żółtek 6. kolejno dodawać majonez, sól i pieprz 7. wszystko mieszać aby uzyskać jednolita konsystencję 8. i oto gotową masą możemy faszerować jajka Bakłażan Bakłażany kroimy w plastry, zasypujemy dużą ilością soli i odstawiamy na jakieś pół godziny; zalewamy wrzątkiem i odsączamy na sicie. Podsmażamy na patelni; odsączamy w papierowym ręczniku. Smarujemy każdy plasterek majonezem z czosnkiem; kładziemy po plastrze pomidora i posypujemy posiekaną pietruszką. Kuleczki z winogron pół szklanki orzechów włoskich 15 dag sera pleśniowego- roguefort, gorgonzola lub niebieski 10-12 dag sera philadelfia 20 winogron bezpestkowych Pół szklanki orzechów włoskich zarumienić lekko na patelni, ostudzić i dość drobno posiekać. 15dkg sera Roquefort, Gorgonzola lub niebieskiego zmiksować z 10-12 dkg serka kremowego typu Philadelphia. Umyć ok. 20 winogron bezpestkowych. Rękami formować kulki z winogrona i kawałka masy serowej, następnie otaczając je w orzechach. Wstawiamy do lodówki na ok. godziny, kroimy na pół i podajemy! Skromny wycinek przepisów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
ja robie własnie ta sałatkez kuraka i kotleciki mielone-do podgrzania na ciepło, a koleżanka robi warzywną i bigos a jeszcze inna koleżanka ma przynieść sledziki . aha i ja jeszcze biore grzybki marynowane- domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester sałatka
o ja te jajka faszerowane bym jeszcze zrobiła tylko jak ja sie z tym wszystkim zabiore;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×