Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamajka_eb

Chce mieć taką pupe. POMOCY!

Polecane posty

Gość jamajka_eb

Siemacie dziewczyny , po krótce - Chce mieć odstający tyłek .. wiem ze to jest dziwne ale nie zupełnie w dosłownym znaczeniu chodzi mi żeby mięśnie koło krzyża były bardzo widoczne ... no nie wiem jak to wytłumaczyc wiec wstawie wam pare linków żebyscie mniej wiecej zrozumiały http://filmgordon.files.wordpress.com/2008/03/coco-ass.jpg http://img.nokaut.pl/p/6b/b1/6bb138422c21890fcd9e4b9ba7ad1634500x500.jpg http://i268.photobucket.com/albums/jj24/krumpmanjr/BuffieTheBodyBlackAss.jpg Błagam wybaczcie że te zdjecia są takie a nie inne , ale na takich najlepiej widać o co chodzi CZY TO DA SIĘ WYĆWICZYĆ?! Jesli tak to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgyyty
yyyyy, to wyglada jak by sie nazarly 5 milionów batoników... FUJ!!!! Strasznie duzo trenowalam, jadlam w miare normalnie, jedzenie i slodkie tez i jakos takiej dupy nie mialam. Pewnie poszly na operacje i se tluszcz lub silikony jakies specjalne do tylka, hahahahahah.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się tak wyćwiczyc, można zaimplantować silikon. to nie są naturalne pośladki (pierwsze i trzecie, na drugim zdjęciu dziewczyna po prostu wypina tyłek i dlatego to tak wygląda ;) ) wiem o co Ci chodzi, bo dążę do czegoś w podobie, ale wgłębiając się w temat i obserwując na przykłąd pośladki kulturystek - nie da się aż tak zrobić pośladków - tzn da się, ale to silikon. jeśli kulturystki, które mają każde włókienko mięsniowe super wypracowane nie mają tak wysoko pośladków, to niestety, nikt ich nie wypracuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 i 3 zdjecie to sztuczne!!!! na 1 zdjeciu to patrz gdzie ona ta pupe ma !!! ??? NA PLECACH :O no szok! przeciez to ochydne! sam silikon zadbaj o to zeby pupa byla jedrna i gladka to najwazniejsze rób przysiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoMatko ale okropne te zdjęcia
masakra, ale podobno Murzynki mają tendencję do takiej budowy na pewno duża ilość przysiadów nie zaszkodzi i dobre są ćwiczenia Tamillee Web "ja chcę mieć takie pośładki" Samantha chyba je ćwiczyła więc pewnie napisze jak z efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, są dobre te ćwiczenia, ale nie dadzą takiego efektu ;) przysiady najlepiej z obciążeniem i tamilee to na ujędrnienie i podniesie pośladków ok zestaw. no i dieta - zeby mięsnie miały z czego rosnąć (oczywiscie nie odchudzająca!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pneumonia
to nie silikon tylko photoshop:) Mozesz tez miec taką pupę, tylko ściągnij ten programik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.................
SAMANTA-------> nie wiem dlaczego ale mam wrażenie ze znasz się na ćwiczeniach może dlatego że czytałam kilka Twoich wypowiedzi na ten temat możesz mniej więcej określić po jakim czasie ćwicząc tami lee bdzie widać efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zależy :) ja zaczęłam pić proteiny po treningach z tamilee, żeby budować mięsnie, ale po kilku tygodniach ćwiczeń już na pewno było widać efekty :) ćwiczyłam 2-3 razy w tyg, po jednym zestawie, z ciężarkami niedużymi, z półtora kg ogólnie po paru miesiącach efekty były już naprawdę zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreducha
o fuuck ;/ to wygląda obleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×