Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doggy_style

odejście z pracy

Polecane posty

witam, proszę o radę w kwestii odejścia z pracy. Moja sytuacja wygląda następująco: mam chorobowe do 31 grudnia b.r. i chciałbym z tym dniem odejść z pracy, ale obowiązuje mnie 2 tygodniowe wypowiedzenie. Jaka forma wypowiedzenia może byc odpowiednia do tego, aby szybciej odejsc?? Porozumienie stron?? Dodam, że nie przechodzę do innej firmy, chce po prostu odejść z stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, bo jeśli nie znajdzie się jakieś rozwiązanie to w ostateczności jeśli tak można to dam to wypowiedzenie 2 tygodniowe i zaniose chorobowe na 2 tygodnie, żeby już tam nie wracać. Proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy2008
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =dsaasddsa
Porozumienie stron będzie tutaj najlepsze, bo szef może się zgodzić, że z dniem jutrzejszym rzucasz pracę (tak ja np. zrobiłam...) Jeżeli sie nie zgodzi - 2 tygodnie - wykorzystaj wtedy urlop, ale jeżeli w trakcie weźmiesz chorobowe to niestety to się nie liczy i cała zabawa liczy się od początku. Wyjściem jest też wzięcie w tym czasie ulropu bezpłatnego. Najgorsze - porzucenie pracy, bo zostaje taka informacja w świadectwie, któe będzie Ci potrzebne w następnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×