Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniol ciemnosci...

Prymitywny sylwester.Co ugotowac?

Polecane posty

Chodzi o to ze dostalam z moim ukochanym zaproszenie do kumpla na sylwestra....Sylwester w domu...kazdy przynosi co chce do picia o reszte nie trzeba sie martwic...oki.pomyslam ze i tak cos ugotuje zeby tam odgrzac i zjesc...Ale dzis sie dowiaduje, ze ten kolega robi sylwestra w domu poniewaz wyprowadzaja sie, dom sprzedaja i nic tam juz nie ma...oprocz zostawionych mebli w salonie specjalnie na sylwestra...ale w kuchni zostaly same blaty i stol...nie ma juz lodowki, kuchenki, nawet mikrofalowki...i co teraz zrobic takiego zeby mozna bylo przekasic, nie glodowac a nie trzeba tego odgrzewac...cala noc nie bedziemy przeciez jesc czipsow...Pierwsza rzecza na mojej liscie jest salatka Kebab, ale to za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiemze
może zrobic jakies kanapki?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddasasdds
Pasta z tuńczyka na kanapki Tarty ser z czosnkiem i majonezem. Idealny jako przegryzka (na pieczywo typu wasa albo ryżowe) Sałatka z szynką i serem wszystko w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tn6 n6
pizza. domowa nawet na zimno jest swietna. salatka owocowa. ciasteczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslalam...tylko jest jeden problem...na tym sylwestrza beda ze 3-4 dziewczyny...oprocz mnie...dwie beda takie ktore chyba nawet sobie wody na herbate nie potrafia ugotowac...wielkie paniusie...Nowe zdobycze naszch kolegow... no i zostaje ja i moja kumpela...chlopaki na pewno kanapek nie zrobia a kazdy bedzie chcial jesc wiec ile ja tych kanapek mialabym zrobic?100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuchnięty Roman
ognisko- kiełkaski, ziemniaki chleb grill! kto powiedział, ze w sylwestra nie można grilować na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koleżanka wyżej ma rację ,możesz zrobić nawet takie miniaturowe kanapeczki z tostowego chleba ,albo jakiegoś żeby w przekroju był kwadratowy . Nałożyć ser żółty ,jakąś wędlinkę podwędzaną ,jakąś pastą przesmarować ,nawet mielonym kotletem przełożyć pokrojonym w plastry . I tak złóż chleb jak kanapkę i przekrój na ukos dwa razy aby powstały trójkąciki .Możesz nabić na wykałaczki a na górze nabic małego pomidorka koktajlowego .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sałatka makaronowa?????polecam, własnie skończyłam robić, składniki: pół paczki drobnego makaronu np. gwiazdki, duży zielony ogórek, ok. 35 dag szynki drobiowej, 2 pęczki koperku, 4 ząbki czosnku, puszka kukurydzy, majonez, sól, pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! to jest temat! dawajcie pomysły, bo ja mam ten sam problem:| oprócz tego typu rzeczy jak sałatki i pasty to ja robię kabanosa w cieście francuskim. Na zimno też pycha:) kupuję takie gotowe ciasto francuskie mrożone, kroję w kwadraciki kroję kabanosa, zawijam w ciasto, nacinam i hop do pieca:) może być też parówka, a w ogóle to z tym ciastem francuskim to można cuda niewidy robić, ostatnio zrobiłam z niego takie pierożki w środku ze szpinakiem. A szpinak to zrobiłam na patelni, z cebulką, czosnkiem i serem pleśniowym. Pycha:D a powiedzcie mi ten tarty ser z majonezem i czosnkiem to dobre? nie puści się pawia po 3-4 takich kanapeczkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto francuskie
to jest hit , zgadzam sie z poprzedniczką . Mozna ciasto posmarować ostrym sosem pomidorowym i dopiero zawinąc kabanosy . wierzch posypać ziołami, kminkiem , papryką . Pycha . I przewaznie smakuje wiekszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnfghdd
a ten tarty ser z czosnkiem jak sie to robi?? na czym posdawac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo niektore sie wykluczaja
ten stary ser jest pyszny,ser zolty twardy najlepiej trzesz na tarce na najmniejszych oczkach mniejszych niz te do marchewy,pozniej scierasz czosnek dodajesz ile lubisz,pozniej do tego dodajesz majoznez mozna dodac tez pietruszke pokrojona drobno,z tego wychodzi taka pasta mozna smarowac tym szynke i zawinac w rulon badz co ci tam sie przysni ale jest smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej weźcie przestancie z tym
czosnkiem, chcecie żeby na tym sylwestrze kazdemu z pyska waliło??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaaaa
no tak,to samo pomyslalam,co ---->ej weźcie przestancie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalabambaa.
ja dzis jadlam pierwszy raz w zyciu tosty z serem:))) ale jakie tosty!!! pracowalam dzis w stolowce w anglii i tam kobity najpierw z chleba tosotwego zrobily tosty, w tej maszynce co tak wyskakuja. potem pomieszaly starty ser zolty z mlekiem, zmiksowaly, zrobila sie papka. posmarowaly ta papka te tosty i na chwile do piekarnika. ser sie stopil i bylo to boskie:) mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka dobra rzecz
mozesz zrobic paste z ryby wedzonej, czy tunczyka. paste jajeczna. kupic troche szynki i sera zoltego, pomidora, ogorka. zaniesiesz to tam wszystko i na szybko przygotujesz kanapki:) do tego koreczki z ogora, kielbasy i sera zoltego. moze byc jakas salatka. ja zawsze ak przychodza goscie to robie jajka faszerowane, ale moga byc tez zwykle jajo przekrojone na pol z majonezem ( faszerowane: ugotowac jajka, przeciac wzdluz, wyjac zoltka, rozpackac zoltka, dodac pokrojona w kostke szynke, sol, pieprz,majonez, i ta pasta nadziac bialka jajek-pychota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze bo mam ten sam problem. tez musze cos przynies dobrego, idziemy do znajomych na domowke robie salatke z kurczakiem ale chcialam cos jeszcze. sledzie odpadaja bo druga kolezanka robi. umowilysmy sie wczesniej zeby pozniej nie wyszlo ze wszystkie to samo przynioslysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze te jajka faszerowane to moze byc dobry pomysl, mozna nadzienie zrobic praktycznie ze wszystkiego co masz w lodowce to samo z koreczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×