Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wszokuuuu

żonaty chce dla mnie OPUSCIC rodzine

Polecane posty

Gość wszokuuuu

nie prosilam go o to, postanowil o tym sam od siebie, mowi ze w jego rodzine dzialo se zle na dlugo przed poznaniem mnie na poczatku gdy ssie poznalismy ukrywal ze ma zone, gdy sie dowiedzialam zerwalam z nim teraz on prosi o moj powrot tzn. chce sie nadal spotykac i uprawiac "bezpieczny seks z oddana kobieta" ja szczerze mowiac nie wiem co robic... fakt faktem jest bardzo bardzo bardzo przystojny, pieknie sie do mnie zwraca, ale nie jest to material na meza, ale ja meza i tak nie szukam, mam powodzenie, jestem atrakcyjna ,ale lataja za mna goscie ktorzy mnie nie pociagaja, tylko on ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
nie bądż głupia i kopnij go w dupę. Co za świnia, że nie przyznał się ci do żony!! Czy tak okazuje się kobiecie szacunek? To kłamca jakich wielu. I pewnie jeszcze na necie go poznałaś? Ma dzieci? Pewnie z trójkę....żenada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
"bezpieczny seks z oddana kobieta"----> żałosny tekst :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są normalne stantartowe gadki takich kolesi, a naiwne dziewczątka myślą, że Pana Boga za nogi złapały. Obudzisz się z pięknego snu , jak ci jego żona, kłaki ze łba powyrywa i możliwe, że z pipy. :P :O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszokuuuu
na 'pipie" nieokrzesancu wlosow nie mam podejrzewam ze jego zona o mnie wie, pisze mi smsy o kazdej porze dnia i nocy, probuje dzwonic choc ja nie odbieram itp poznalismy sie w klubie, stal tam na bramce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
czy ty masz w dupie, że kobiecina do ciebie pisze i chce ratować rodzinę? Nic z tego nie będzie, pobawi się toba i tyle. Zresztą teraz pewnie też sypia i z tobą i z żoną. Chcesz być kochanką-tą drugiej kategorii? ....To czysta głupota trwać w takim układzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz tego, że nie masz na pipie, to także poczucia humory, a także jesteś zerem, bo tylko najgłupsza baba wdaje się w kontakty z żonatym facetem, zajętym i wierzy w jego głupie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_ wszokuuuu
Dokładnie dołączam się do powyzszych wypowiedzi. Spróbuj popisać na na randkach z żonatymi facetami. Wszyscy bez wyjatki piszą jak to sie im w małzeństwie nie układa (żona go nie rozumie, seksu brak, itp) ale dodają że ich zwiazki są nie do ruszenia niech już tak będzie. Wiadomo nie od dziś że kobiety są naiwne i wierzą że są te jedyne niepowtarzlne, i tylko okoliczności temu nie sprzyjają. Gówno prawda!!!! Jeżeli jest źle mu w małżeństwie to niech najpierw to załatwi a dopiero potem układa sobie związek z tobą. Faceci którzy zdradzają to najwięksi oszuści i świnie, popaprańcy emocjonalni z którymi nie chciałabym nawet zamienić słowa. To że cie kręci to dlatego ze nie jest wolny, i przez to jest co zdobywać. Na pewno będzie wiele ciekawych emocji ale potem przychodzi ta druga strona która nie jest tak podniecająca- to tak jak z hazardem, alkoholem czy narkotykami (na początku jest cudownie a potem przychodzi kac..) Powodzenia i dobrych wyborów w życiu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska s tfarogiem
wiem jacy są żonaci ochroniarze i didżeje-byłam barmanką w dwóch klubach.Każda która im dała,potem strasznie płakała,bo...jednak od żon nie odeszli,choć wcześniej żalili się,że im się nie układa i są ze względu na dzieci z tymi kobietami.Nie pracuję tam już dwa lata,a na ulicach nadal mijam ich z żonami za rączkę....weź sobie do serca wszystkie rady,które Ci tutaj ludzie piszą.jak facet chce uprawiać bezpieczny seks,to nie ma wobec Ciebie poważnych zamiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missssska
mój były juz mąż również jest ochroniarzem i wyrwał kurewkę w Midgardzie w Krakowie... dla mnie jest były, a znowu chce wrócić.... kobiety zadajace siez żonatymi, to kurwy, tak samo jak żonaci zdradzajacy swoje żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam ktoś
A kim sa ci, którzy faktycznie rozwiedli się? I nie jęczą o powrót do byłej, maja dobre reelacje z dziećmi i nigdy nie zasłaniali się nimi?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A kim sa ci, którzy faktycznie rozwiedli się? I nie jęczą o powrót do byłej, maja dobre reelacje z dziećmi i nigdy nie zasłaniali się nimi?" To są Ci, co im się znudziło życie rodzinne, dzieci zwalili na żonę i szukają nowych towarów do *****. Ja tam zainteresowana nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha...
nastepna naiwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochchch
a ja tam lubie uprawiac bezpieczny sex z kobietami na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoł
Dobrze ci tak durna pindo pierz mu teraz brudne gacie i skarpety szykuj obiadki i siedź sama kiedy będzie bajerował kolejną idiotkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×