Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezznaczeniato

Czy to normalne?

Polecane posty

Gość bezznaczeniato

Ja dziewczynie zawsze fundowalem kino, jedzenie, kupowalem drogie kosmetyki...ale nie uslyszalem..wiesz to drogie moze nie kupuj..i tak nadal jest..nigdy jej o tym nie powiem bo nie chce ale mnie to zastanawia troche..wiem ze kobieta lubi upominki chce byc adorowana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtgrgtr
mężczyzna jest tylko od tego zeby kupować kobiecie prezenty i zadowalał sexualnie (chociaż zwykle nawet to mu nie wychodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezznaczeniato
ciekawa teoria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOlska wolaa
Facet to świnia Mówisz, że ty o tym wiesz Choć ja się staram jak mogę Przez całe życie słyszę ten tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona Ci nic nie funduje, nie robi kolacyjek, nie daje prezentów? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś nie, to kopnij ją w 4 litery, bo zwyczajnie znalazła frajera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska lucka
sluchaj, fajnie ze jestes na poziomie i placisz za to wszystko. ale ta dziewczyna moglaby jakos inaczej podejsc do sprawy, troche cie wykorzystuje moze? A moze sie przyzwyczaiła/ nie wiem ale mily z Ciebie pan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co to robisz
skomentowałbyś cenę to może by się zastanowiła...bo zrobić przyjemność raz i fundnąć coś drogiego to jedno a dawać się traktować jak sponsor to drugie.... ja często odmawiam gdy facet chce mi coś kupić a uważam że to za drogie, no chyba że bardzo, bardzo bym chciała to mieć....ale wtedy odmawiam gdy chce fundować inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale chciałabym mieć taki charakter jak ta Twoja dziewczyna... bo mi normalnie jest głupio, jak ktoś za mnie płaci... a są widać takie, którym to nic a nic nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×