Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idiotkaaaaa

ALE WSTYD!!!!

Polecane posty

Gość Idiotkaaaaa

Jaki obciach sobie przed chwilą zrobiłam!!! Chcę umrzeć!!Moja mama śpi, w domu cisza, patrze przez okno jakiś koleś się kręci przy jej aucie, myśle sobie nie bedę mamy budzić jej straszyć, wiec wyszłam na balkon i wolam: "kolego co Ty tam szukasz przy tym aucie" a on :"kluczuków" ja mu mówie: "nie rób z siebie dioty, spadaj złodzieju od mojego auta bo zadzwonie na policję" Koleś się zaczął śmiać, wyjął jakieś kluczyki otorzył auto, wjął jakiś plecak zamknął auto zawołał tylko "jaka wariatka" i wszedł do klatki z bloku na przeciw, ja stoje jak idiotka na tym balkonie a tu się zapaliło światło na przeciwko a tez bezczel stanął w oknie i mi pomachał. Pokazałam mu środkowy palec ale wiem że tu już przesadziłam... Koniec roku a ja musiałam sobie dowalić obciach do kompletu! Idiotka!!! Niech mie ktoś pocieszy! Boże co on sobie pomyślał o mnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja na Twoim miejscu zawarłabym znajomośc z tym panem :p spójrz na to inaczej. to było zabawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdfgfggf
fajna historia - może to początek jakiegoś romansu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsgdsfg
A co mail sobie pomyslec? Kazdy moze sie pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
gdybys mu nie pokazała srodkowego palca pomyslałby ze masz takie poczucie humoru. a to "jaka wariatka" to raczej tak smiesznie krzyknąl czy bardziej na powaznie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jesteś ładna
to masz u niego szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do niego zapukaj np. jutro z lampką szampana na przykład i przeproś :P każdego mogą ponieść emocje, a jak już mówiły dziewczyny, to może być początek fajnej historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiotkaaaaa
A Ci już romans wypatruja... no raczej śmiał się cały czas jak do klatki szedł, a ja pewnie jutro zacznę się z tego śmiać, narazie patrze tylko w to jego okno hehe:) Ale co mi odwaliło żeby tego faketa pokazać to nie wiem... Bede się czaiła jak jutro wyjde z domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiotkaaaaa
Hehe nie wiem tyle co go kojarze co tam w domu przy oknie mjstruje, raz nawet ona mył, w 3 h hehe ale czy przystojny nie wiem z bliska nie widziałam.. ale dajcie spokój jakby jakiś facet na mnie wyskoczył z mordą to bym go skreśliła bezpowrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naznaczonyprzezkobiete
Jaka szajbuska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY tak mówisz ;DD a on, racji, że jesteś kobietą, prawdopodobnie ci to wybaczy :P poza tym, wszedł do mieszkania i pomachał przez okno, jakby się wkurzył to by tego nie zrobił. a, i jeżeli jest inteligentny, albo przynajmniej nie jest półgłówkiem, domyśli się o co chodziło - przecież każdy by postąpił tak jak ty broniąc własnego mienia. środkowy palec mimo wszystko zadziorny ale i trochę za wulgarny jak na pierwszy kontakt :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×