Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiorek z katowic

wyznania onana

Polecane posty

Gość fiorek z katowic

Masturbating by Fiorek Po przeczytaniu twojego arta o masturbacji chciałby powiedzieć coś na ten - jakby nie było, ciekawy temat. Otóż chyba jestem uzależniony od bicia konia! Tak, nie umiem się powstrzymać bez zwalenia gruchy, przynajmniej raz w tygodniu. Zresztą nie tylko ja. Moi kumple też mają taki problem. Jeden to totalny maniak "samozadowolenia". Zabawia się po kilkanaście razy dziennie! Dacie wiary? Masturbacja jest czymś pięknym - czymś nie do opisania. Przeważnie, gdy to robimy, myślimy o kimś lub o czymś. Np., że dupczymy się z jakąś laską lub koleżanką z klasy:). Albo wyobrażamy sobie jakieś podniecające scenki, w których odgrywamy rolę główną. Wszystko zależy od naszej wyobraźni - bujnej wyobraźni. Najlepszy jest moment tuż przed wytryskiem - wtedy mocno się napinam i gdy czuje, że to już ta chwila - wypuszczam to z siebie. To jest coś pięknego, nie do opisania. Czuje się z jednej strony taki odprężony, z drugiej zmęczony. Później, gdy już będzie po wszystkim idę, umyć swojego ptaka, bo strasznie się lepi. Ile trwa bicie konia? To zależy jak jestem podniecony. Czasami 30sekund, a czasami 10minut! Boje się, że gdy będę uprawiał sex z laską to będzie to trwać jakieś 2minuty! Tak, nawet nie wiecie jak człowiek się podnieci, gdy zobaczy gołą cipkę. Ja niestety widziałem takową tylko na video i w telewizji, ale kiedyś do tego dojdzie i co wtedy? Tego nikt nie wie. Bardzo mnie ciekawi, jak jest z dziewczynami. Czy on tez lubią się zadowalać, jak często to robią, jak to u nich wygląda... Może jakaś odważna osóbka napisze arta? Chętnie bym go przeczytał:). Jestem ciekaw czy ktoś napisze (prócz mnie!) arta podobnego do tego. Przecież wiadomo, że każdy z chłopaków to robił. Wielu marzy o zakutaszeniu, a niestety nie ma okazji - lekarstwem jest masturbacja. I tak na marginesie: czy istnieje coś takiego jak "bank spermy"? Bo jak tak, to szkoda marnować tylu pieniędzy;). Przecież mój kumpel, o którym wspomniałem wyżej, mógłby z tego żyć! Kończę zanudzać i idę puścić taki ciekawy film, przy którym będę.....- sami wiecie. a oto i autor http://nasza-klasa.pl/profile/2385405 http://nasza-klasa.pl/profile/2385405/gallery/35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah dobre
niezly kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank spermy istnieje (poszukaj). A odnośnie tego dwu minutowego sex-u nikt nie powiedział że sex musi się kończyć kiedy facet ma wytrysk lub zaraz po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barek fior
zapomnialem dodac że walę konia pod foty tatełe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barek fior
wyjadam rodzyny z tatowego anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×