Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_szarlotka_

hurtownia pieluszek pampers???????? gdzie????

Polecane posty

hej nie wiecie moze gdzie jest jakas hurtownia pampersow?? albo sklep internetowy gdzie mozna kuypic pampersy w hurcie albo po cenie hurtowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka......
nie znam, ja zawsze patrzę gdzie jest promocja i do tego hipermarkety jedziemy. Ostatnio w Tesco za 95 zł był dwupak, czyli dwa razy po 84 sztuki, te większe paczki. Teraz są w Carrefor mniejsza paczka za 45 zł + chusteczki gratis. dla mnie sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez latam po supermarketach ale kurde myslalam ze w hurtowni kupie jeszcze taniej, ale nigdzie nie moge znalezc.... chyba bede musiala codziennie gazetki z marketow czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los_Pablos
Generalnie też szukałem tańszych źródeł zaopatrzenia w pieluchy. i generalnie dotąd najtaniej kupuję w Makro. newborn 43 szt za 25 zł newaby 94 szt. za 51 - ostatnio trafiłem na promocję i wziązłem dwupack 2x94 szt za 88,80 brutto no ale nie każdy ma kartę do makro. :-( paradoksalnie ceny w hurtowniach które znalazłem w internecie są wyższe. sprawdzałem też ceny w niemczech - drożej i czechach - można trafić taniej ale na promocjach w marketach. czyli trzeba polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki .............
jak widze twoje dziecko niebawem skonczy 2, 5 roku - chyba juz czas pozegnac sie z pieluszka i zaczac nauke nocnikowania . nie wiem czy sa jakies hurtownie , ja zawsze kupowalam w promocjach w marketach moja corka ma 1,5 roku i w dzien chodzi juz bez pieluchy wola jak chce siku czy kupke - zakladam jej tylko na spacery i na noc do spania - a i tak w pieluche nie zrobi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co zakładasz na noc i na
spacery skoro i tak w tą pieluchę nie robi? jakieś dla mnie nielogiczne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamawiam przez internet
ja zamawiam przez internet , prowadze swoj sklep odziezowy i nie mam na nic czasu, poszukałam i tu zamawiam http://www.dlapacjenta.pl/sklep/advanced_search_result.php?keywords=pampers trzeba sie było potargować, ale ostatecznie kupuje 4 paczki , żeby było tanie robie przelew na konto, wysyłaja na swój koszt, dostaje do firmy, przedewszystkim oszczędzam czas i nie dźwigam i nie proszę o łaske tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszak
no to o wiele taniej jest na wyprawkadlamamy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... :)) ...
Ja korzystam ze strony http://promobaby.pl/ gdzie są zawsze aktualne promocje na akcesoria dziecięce ze wszystkich supermarketów w Polsce. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ostatnio znalazłem w internecie sklep z bardzo dobrymi cenami pampersów, do tego mają szybko wysyłkę. Może się komuś przyda www.fantazjaland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na http://blizejciebie.pl - sklep producenta pieluszek Happy. Przy większych ilościach jesteś w stanie otrzymać ceny lepsza niż u jakiegokolwiek pośrednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

www.troskliwymis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana

pampers premium 2  240 sztuk 120 zl plus 13  zl przesylka pobranie przelew 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana

sa tez 3   4 5  za 135 ale sztuki juz sa różne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×