Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgubiłam stanik

Stanik pilnie poszukiwany...!

Polecane posty

Gość zgubiłam stanik

:D Witam Kobietki :) Czy jest tu osoba o zbliżonych wymiarach (88 w biuście, 72 pod) i znalazła jakiś fajny stanik w cenie do ... 50? 60? zł? Widziałam ładny biało-czarny w h&m, o dosc szerokich fiszbinach (tzn miseczce), miło, ze bylo to 70B :) Zwykle te miseczki są maluuteńkie przy tym wymiarze, zreszta taki sam stanik, tylko z usztywniana miseczka ma o wiele wezsza miskę. W której sieciówce sa przyzwoite stanikczki? :) Triumph odpada, jest straszny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiłam stanik
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
a patrzyłaś może w sklepie internetowym Milena? kiedyś widziałam tam fajne staniczki w przystepnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty nie powinnaś nosić 70B! W stanikach naprawdę ściśliwych - wspomniana Milena ma takie modele, np. Sylvestrine i Flamenco - powinnaś celować w 70C (ale o sieciówkowych w tym rozmiarze zapomnij, to straszne rozciągliwce). A w większości modeli powinnaś sięgnąć po polskie 65F albo brytyjskie (marki Curvy Kate, Freya, Panache, Fantasie...) 65DD/E. W modelach bardzo rozciągliwych nawet po 60F brytyjskie (polskie 60H). I powinny to być miękkie staniki na fiszbinach, a nie puszapy - w dobrze dobranym rozmiarze naprawdę nie potrzebujemy protez na biust :) Poczytaj forum Lobby Małobiuściastych, tam znajdziesz więcej informacji o markach, modelach, sklepach, dobieraniu staników: www.malobiusciaste.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×