Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekuje - pomogło

Jak to jest z tym mlekiem i alergią,chropowate plamki zeszły-mogę podawać mleko

Polecane posty

Gość dziekuje - pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje - pomogło
wysłało mi post zanim opisałam ;) a więc córkę karmiłam piersią do teraz (11miesięcy) od miesiąca zaczęłam wprowadzać mleko modyfikowane Bebiko i wyskoczyła plamka na wzgórku łonowym - okrągła z chropowatą otoczką, czasami czerwieniała. Lekarka zapisała nam robioną maść i pomogła - zastanawiała sie czy przepisać Nutramigen... przepisała na próbe ale mała nie chce za nic w świecie tego mleka nawet z cukrem ani mieszanego z Bebikiem :( może mogę wrócić do Bebika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy jednej plamce przepisała nutramigen ?:O jak mała niechce tego mleka, a jest zagrozona alergia to spróbuj jeszcze z bebikiem HA - tez ohydne - ale mniej niz nutramigen czy pepti ! bebilon HA jest najsmaczniejszy - tzn był dla mojej córeczki, ale od jakiegos czasu pije tylko pepti HA nie chciała. i niedosładzaj mleka :O aaaa tylko licz sie z tym ze mleka HA sa drogie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje - pomogło
No własnie nie wiem co robić - czy próbować kupić jeszcze bebiko i obserwować małą?? Lekarka nam powiedziała, że to nie musi być z mleka... a plamka sie powiększała i była dość pokaźna już, druga malutka zaczęła sie robić nad dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężaróweczka176
Wygląda na to, że lekarka tak naprawdę nie stwierdziła skazy białkowej powinnaś dawać jej mleko i obserwować co się dzieje, oczywiście od razu kup HA, bo jest dobre. Jeśli plamy zaczną faktycznie się pojawiać, a lekarka stwierdzi faktycznie skazę, trzeba niestety kupić to niedobre mleko. Miałam podobny problem, choć mleko jest wstrętne, to Twoje dziecko jest już duże i jak będziesz dodawać kaszkę ryżową, to będzie smaczniejsze:-) Poza tym w tym wieku dziecko je nie tylko mleko, więc głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×