Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lodzio

Sukienka an studniówke

Polecane posty

Kupilam sukienke na studniówke....bialą :) Ale teraz nie jestem pewnia czy ją zalozyc bo w sumie w bialej to na slub sie idzie a na studniówke...ja pwoiem tyle ze czuje sie w niej super i jest naprawde ladna co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwala sie ta co zazdrosci juz zdziry sie zlatują oblechy fuuuuuuuu co sie w sukienki nie wbijają !!! HAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego tu zazdrościć
tego że kupiłaś wieśniacka sukienkę? :-o to juz twój problem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaa
Biała? hmm.. Nie wiem.. ;) Wydaję mi sie że nie za bardzo ;) Chociaz skoro czujesz sie wi niej dobrze i ladnie to czemu nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraki sie odzywają hehehe chcielibyscie taką wiesniacką a nie worek po kartoflach coooooooo ;p buraki wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jnknl
jak na lato, w białes to tylko ladacznice chodza na studniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jnknl
widze, że lodzia coś ćpa przed studniówką, nie ładnie nie ładnie..a tak swoją droga to w zawodówkach nie ma studniówek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogielo cie chyba
w białej sukience na studniówkę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahabhha
no to się wystroisz! szyk myk moda z mediolana twój parter niech koniecznie założy białego garniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pytasz o zdanie
to nie wyskakuj odrazu z obrazajacymi tekstami. Kazdy ma prawo powiedziec ci co mysli i powinnas to przyjac do wiadomosci, skoro sama zapytalas o zdanie biala sukienka na stodniowke to porazka, trzeba miec nie rowno pod sufitem zeby tak sie ubrac. To raczej elegancka impreza wieczorowa, a biala suknie to raczej panna młoda powinna zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko tego topicu
biała sukienka na studniówkę to PORAŻKA na całej linii... Sorry, ale widziałam na własne oczy - dzuewczyna miała białą suknię, stała się pośmiewiskiem całego towarzystwa na studniówce. Chciała zabłysnąć, cóż... Nie osiągnęła efektu:O Nie piszę tego z złośliwości... Zrobisz, jak uważasz choć twoje prymitywne zachowanie świadczy o tym, że jesteś pierdolnięta więc pozostaje ci jedynie współczuć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×