Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zxcvbnmlkjh

na czym polega zgłoszenie sprawy na Allegro ?

Polecane posty

Gość zxcvbnmlkjh

czekam na przesyłkę juz dosc długo, sprzedający olewa maile, a ja nie mogę za nic w swiece znaleźć jakiegoś formularza do zgłoszenia, czy czegos takiego. Nigdy nie zgłaszałam sprawy, wiec nie wiem ile musi czasu upłynąc, gdzie to należy zgłosic.. Kto pomoze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjh
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracera
Zaloguj się i tam w zakładce "Aukcje" na samym końcu jest zakładka "Centrum sporów". Tam wypełnij formularz. Jeśli to nie to, to przeglądnij wszystkie zakładki. Ja wiem, ze jest coś takiego, bo korszystałam z tego ale z 3 lata temu i tak naprawdę to nic mi nie pomogli, poza tym, ze napisali, jakie są możliwe rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjh
dzięki sliczne, milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjkj
możesz też z zakładki 'usługi' wysłać zapytanie do allegro, opisać cały problem, powinni odpisać (mnie do tej pory odpisywali); mam zresztą podobny problem - sprzedający nie dosłal do tej pory towaru (wysyłka tylko za pobraniem), nie odpowiada na e-maile, a w jego komórce zgłasza się tylko poczta głosowa, poza tym przeczytałam ze ma kilka negatywów za podobne sytuacje, ze nie wysyłał przy wpłacie na konto tylko za pobraniem - ktos nie odebrał i potem skonczylo sie to negatywnymi komentarzami a przeciez to wina sprzedajacego głownie bo nie odpowiada na e-maile i telefony, konta tez nie chce podac Tez wysłałam info z tą sprawą do allegro teraz czekam na odpowiedź mam nadzieję ze jakoś dobrze sie to zakończy tobie tez zyczę pozytywnego zakonczenia transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matheo191
mam ten sam problem tylko że allegro już nie pomagało i zgłosiłem sprawę na policję i czekam narazie na odpowiedz, jak mi wiadomo tylko tak można odzyskac pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gexallegrowiczka
Niestety, Allegro nie jest stroną w sporze i może jedynie namawiać obie strony do dogadania się, ewentualnie dawać jakieś punkty karne i blokować konto, które ich trochę nazbiera (tak chyba kiedyś było). Ja już się wymiksowałam z tego miejsca Miałam ostatnio pecha do chamskich sprzedawców, którzy twierdzili, że białe jest czarne i odwrotnie. A że nie mogę liczyć na pomoc Allegro, to nie będę się już u nich bawić w przepychanki z niekompetentnymi sprzedawcami, którzy nawet za błędy chcą pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×