Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olciaaach

Urząd Pracy

Polecane posty

Gość Olciaaach

Hej mam pytanie. Czy na zameldowanie czasowe można się zarejestrować w urzędzie pracy ( mimo ze mam zameldowanie stale w innej miejscowosci)? I czy można być zarejestrowanym w dwóch urzędach jednoczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATIKI SSSS
mozesz sie zarejestrowac tam gdzie masz pobyt czasowy, oczywiscie na to musi byc dokument a w dwoch po co chcesz byc zarejestrowana? Urzad by sie o tym dowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaach
Tzn na co musi być dokument? Na to, że jestem czasowo zameldowana ? przy meldowaniu czasowym chyba wydają mi przecież jakiś dokument. Podejrzewam, że urząd mógłby się dowiedzieć, że jestem w dwóch na raz, dlatego pytam czy ktoś się orientuje czy jest to zgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccbvvvaa
oczywiscie ze jesli sie zarejestrujesz w dwoch urzedach to beda o tym wiedziec a to jest karalne a dlaczego chcesz to zrobic? Chcesz wyludzic zasilek ? dokument to oczywiscie ten meldunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welinka
nie mozna byc zarejestrowanym w dwoch urzedach! napewno w tym do ktorego sie zglosisz aby sie zarejestrowac beda wymagac dokumentu z poprzedniego UP o tym ze nie jestes tam zarejestrowana (ja tak mialam) meldunek tymczasowy jak najbardziej konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaach
Ehh wyłudzać od razu.. :/ Jak jest karalne to się nie będę rejestrować. Dzięki za informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaach
O welinka dzięki za info o tym zaświadczeniu zaoszczędziłaś mi właśnie 2 godzin jazdy na darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×