Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
mam owsiki!!!!!!!!!!
Przez
Gość ona z robakiem, w Życie uczuciowe
-
Popularne
-
- 12 odpowiedzi
- 159 wyświetleń
-
- 26 odpowiedzi
- 224 wyświetleń
-
- 148 odpowiedzi
- 1321 wyświetleń
-
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Przez Owsicki2, w Życie uczuciowe
- 56 odpowiedzi
- 481 wyświetleń
-
