Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzy siodemki

Samotne matki i takie ktore samotne byc przestaly.

Polecane posty

Witam. Mam pytanie do samotnych matek ale rowniez do tych ktore samotne byc przestaly. O wasze doswiadczenia... o to czy ciezko bylo wam znalezc faceta ktory pokochal wiecej niz jedno serduszko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh eh eh
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się wypowiedzieć jako samotna mama, ale jako córka samotnej mamy. Mama od 12 lat ma innego partnera, mam brata 6 letniego. Wszystko się da. Tylko trzeba chcieć ;) A samotna mama nie oznacza, że taka kobieta jest gorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refastinka
witam, jestem taką samotną mamusia i mam 2 dzieci. Powiem Ci że ciężko kogoś poznać takiego. Brak też na to czasu. Ale nie poddaję się :) dzieciaczki już większe to można gdzieś wyjść bez nic, nawet na tą godzinę jak się kogoś pozna przez net np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama poznała samotnego ojca. Teraz my jesteśmy dorośli, a im został szkrab. Nie było im łatwo, ale jak widać można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest łatwa
sprawa znaleźć kogos kto bedzie równiez dobrym ojczymem dla dziecka Wszystko zależy od tej SAMOTNEJ MAMY A poza tym to bardzo ważner żeby dziecko zaakceptowało nowego partnera swojej matki ... To skomplikowanie sprawy, nie mówiąc już o tym, że można trafić na pedofila ... to też trzeba brać pod uwagę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×