Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Płatności Allegro

Do kiedy należy zapłacić rachunek z Allegro?

Polecane posty

Gość Płatności Allegro

Mam pytanie do osób zajmujących się sprzedażą na Allegro. Mam wystawione dwie aukcje z ciuchami, dziś zakończyła sie jedna z nich. Na moim saldzie jest kwota do zapłacenia. Chciałam się dowiedzieć czy mam już wpłacić tę kwotę, czy moge poczekać aż dostanę rachunek za druga aukcję . No i do kiedy mam to zapłacić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
wtedy, kiedy rachunek przkrocz 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 14 nastepnego miesiaca
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sobie mysle tak
Placi sie zawsze po podsumowaniu miesiaca.Pierwszego dostaniesz meila z informacja o kwocie ktora musisz zaplacici i do 14 kazdego miesiaca nalezy zxaplacic rachunek.Swoje oplaty mozesz kontrolowac w zakladce rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatności Allegro
serio? a jeśli nie przekroczy, bo też jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatności Allegro
acha czyli mam czekać za mailem z allegro dzięki:) fajni jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 14 nastepnego miesiaca
jesli nie zaplacisz do konca nastepnego miesiaca to zablokuja ci mozliwosc wystawiania potem juz nie wiem ale po jakims czasie blokuja calkiem konto. masz regulamin przeczytaj na temat oplat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż sie sama zainteresowałam
bo sprzedałam jedną rzecz prawie rok temu i dotąd nie zapłaciłam na rzecz allegro ponad 2 zł. Regulamin mówi, ze : Z zastrzeżeniem pkt. 5 Użytkownik zobowiązany jest po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego do 14 dnia następnego miesiąca uregulować należność na rzecz QXL. Użytkownik może nie dokonywać wpłaty, jeżeli na koniec danego miesiąca kwota należna do zapłaty wynosi mniej niż 10,00 zł; w takim przypadku Użytkownik dokonuje wpłaty łącznej należności po zakończeniu miesiąca, w którym naliczone opłaty i prowizje wynosić będą co najmniej 10,00 zł. Jednakże na żądanie QXL Użytkownik zobowiązany jest dokonać zapłaty należności we wskazanym terminie również w przypadku, gdy jego saldo nie osiągnęło poziomu 10,00 zł. Krótko mówiąc dopóki należności nie będą wynosiły więcej niż 10zł nie musisz płacić, chyba że allegro wyraźnie tego zażąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Do mnie zawsze wysyłają 3 przypomnienia zanim zbiore się,żeby wysłać. Osttanio zablokowali mi konto-tzn. mogłam kupować, ale sprzedaż była aż do czasu zapłaty zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawluch5
Mam do zapłacenia rachunek z Allegro i niewiem jak to zapłacić, bo niemam konta bankowego, niewiem jeszcze co sie stanie jak nie zapłace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestestwo
Pawluch, opłać w banku lub na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka24
pawuloch dziecko ile ty masz lat?! nie wiesz ze ponizej 18-stego roku zycia poki co nie mozna sprzedawac na allegro a skad to wiem? nie wierze zeby ktos po 18 nie mial konta w banku a tym bardziej nie wiedzial JAK ZALATWIC PROSTA WPLATE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×