Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość open your eyes

bylam tylko zabawka

Polecane posty

Gość open your eyes

pisalam tu dzis juz w ktoryms watku. nie bylismy razem, ale krecilismy. dzis zdalam sobie sprawe, ze bylam rezerwowa panna, ze odzywa sie do mnie wtedy, gdy kumple sa ze swoimi kobietami, a jemu sie nudzi. nie pozwole na talkie traktowanie. wlasciwie kiedy to odkrylam spadl mi kamiec z serca, jakbym nagle dowiedziala sie na czym stoje, jakbym w koncu przestala go tlumaczyc, po prostu jasna sytuacja. bylam bojowo nastawiona i pozytywnie, myslac"wyjdzie ci to na dobre", ale przychodzi smutek, ze znow nie wyszlo, nadal jestem sama i chuj. wiem, ze wole byc sama, niz byc z kims kto ma mnie tak naprawde gdzies...ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony 987
mozna powiedzieć ze miałem identyczną sytuacje jak Ty, tylko ze u mnie "sprawcą" była kobieta :( jakoś do teraz nie mogę sie dowiedzieć o co jej chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
niby bylismy ze sobą, ale wiem, że dalej szukał kogoś potrafił obrażać się o byle głupstwo, nie odzywać się parę dni tygodni, a potem znowu sobie przypominał na szczescie oprzytomniałam i uswiadomiłam sobie, że w sumie byłam takim ruchankiem na zawołanie lub czarną godzine też mi smutno chj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×