Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ......natali......

Zawstydza mnie

Polecane posty

Gość ......natali......

Mój chłopak traktuje mnie jak dziecko, jak małą dziewczynkę. I to przy znajomych. Czasami aż mi głupio. Każe mi pleść warkocze nosić mini grzeczne bluzeczki, i kolanówki teraz na rajstopy a jak ciepło to bez. O wzystko muszę pytać nawet jak idę siku to muszę się opowiadać. Lubi też mi sprawić lanie na goły tyłek. Przekłada mnie przez kolano.To go podnieca i potem się kochamy. Tak czasami takie traktowanie i jak jesteśmy sami to ok ale przy innych nie lubię. Mówiłam mu o tym wiele razy ale on nie chce zrozumieć. Jak go przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......natali......
Nie podpucha serio. Ale go kocham. Ogólnie jest dobry tylko te głupie zakazy i nakazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......natali......
Gadałam 100 razy ale on twierdzi,że wie co dla mnie dobre lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego wie czyta Ci w myślach? On traktuje ciebie jak dziecko lub osobę której wszystko trzeba mówić co ma robić... Powidz mu że czujesz się przez to zniewolona i żeby przestał tak robić jak jesteście wśród ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......natali......
dziś rano przed wyjściem do pracy stwierdził,że za długo wczoraj iedziałam na necie i dziś będę marudna i nie do zniesienia . I na pewno coś na wieczór wymyśli żeby tak właśnie było,żebym wreszcie skończyła z płaczem. Bo sama powinnam zauważyć,że jak mi nie powie że czas spać to siedzę do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelllllllllllllllllllllllll
Jak sobie pozwalasz tak masz dziecinko. Daj num tel do tego twojego. Powiem mu że tu bzdury wypisujesz to dopiero wpierdol dostaniesz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peepah
Jak skonczysz 15 lat, to z nim pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......natali......
Mam 14 lat i to mi juz nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikawka123
To poskarz sie rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc go
jakis fetyszysta pierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......natali......
To wyżej to nie ja. Wczoraj o 20 byłam już w łóżku bo sen to zdrowie :O A dziś jak przyszedł z pracy to oberwałam za dwie nieumyte szklanki. Potem kochaliśmy się i mnie przytulał i mówił,że tak musi być, Tutaj też nie mogę być a teraz poszedł do mechanika to weszłam zobaczyć czy ktoś do mnie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno jestes jakaś nienormalna? Nie masz własnego zdania? NAwet jesli go kochać, nie wolno oddać ci twojej osobowości, zdania, życia jakiemus frajerowi. Lepiej sie zastanów czy taki związek Ci odpowieada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......natali......
I co ja sama zrobię bez domu bez pracy bez kasy? Nie mam gdzie iść. Przyznam że jest mi wygodnie u niego niczego mi nie brakuje oprocz oczywiście normalnego życia. Zaraz znowu przyjdzie i powie,że pora pod prysznic i do łóżka Marzę o wystrzałowej czerwonej sukience z dużym dekoldem, utapirowanych włosach ostrym makijażu i bardzo, bardzo wysokich szpilkach. Jak pytał przed świętami co bym chciała od Mikołaja to powiedziałam,że właśnie taki strój to powiedział tylko,że nie jestem dziwka,żeby tak się ubierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez urazy ..natali.. ale to tak jakbyś miala swojego alfonsa. Jesteś na jego utrzymaniu, w jego mieszkaniu. Moze robić sobie z Tobą co chce i kiedy chce. Sama musialas pozwolić na takie zachowanie, jest to anormalne. Zastanów sie co jest lepsze dla Ciebie i co wolisz, wciąż być uwięziona w rekach Twojego lubego, czy może zaczać czycie od nowa, samodzielnie. ps. Na Twoim miejscu wybrałabym tę druga opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak czasami takie traktowanie i jak jesteśmy sami to ok ale przy innych nie lubię" - może i w sypialni, ale przy innych. A jak są sami, to nie ma problemu - autorka sama tak napisała przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokoko
K...ciekawe gdzie takie głupie dziewuchy hodują sam bym taką przysposobił. Robi co chcesz i kiedy chcesz a jak nie to wpie... Miła perspektywa. Cipę pewnie też sprawdza czy czyściutka wygolona haha natali dziecinko a jak siusiasz to patrzy na to i podciera cię?? I ile masz lat maleńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokoko
Już pewnie nic dziś nie napisze pewnie juz spi grzecznie z raczkami na kolderce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......natali......
No fakt wczoraj musiałam zniknąć jak T wrócił żeby nie widział,że tu piszę. I M jak miłość już oglądałam z łóżka. Wykąpana i wygolona jak to kogoś interesuje :o A mój luby na komputerze siedział i się bałam,że pozna,że mam tu wątek. Może to jakoś sprawdzić? Bo ja się nie znam. Będzie wiedział,że to ja? Jakby to poczytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam tak jedziecie po
gosciu. A to po prostu amator DD ;) No ale jesli drugiej stronie nie pasuje... to faktycznie nie widze przyszlosci dla tego zwiazku. Ale zachowanie samo w sobie nie jest gorsza dewiaja niz np sex analny :P Wszystko dla ludzi ;) Dla dwojga ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam tak jedziecie po
dewiaja=dewiacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×