Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nie wiedząca

jak mam szukać? gdzie? blagam pilne

Polecane posty

Gość ona nie wiedząca

on chyba mnie zdradza chce wiedziec jak mozna wejsc na poczte i nie chodzi mi o haslo, sle gdzie mam szukac jesli ktos ma meila np. gosia baczynska@(tu nazwa czegos, czy firmy, czy szkoly).pl bo nie wiem, gdyby to byl onet, wp, o2 wiedzialab7ym, a tak? jak znalezc takiego meila, jak sprawdzic, jakie on ma adresy meilowe? kurwa....jest zle, ale chce wiedziec, czy w gre wchodzi tez inna kobieta bo mam dosc sie starac, bo moze robie to po nic a on i tak ma inne oplany, jak moge to zropbic? gdzie szukac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczy niemozliwe robimy od ręki cuda zajmują nam kilka chwil..... mało wiemy skarbie...a w myslach nie czytamy, napisz dlaczego go podejrzewasz to cos napiszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wiedząca
tak, ale wyswietlone hasla sa tylko do takich rzeczy w ktore nawet nie chce i nie musze zagladac, zreszta nie o hasla chodzi tylko np. ile ma skrzynek meilowych, czuje ze klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wiedząca
o adresy meilowe mi chodzi, cos jest nie tak, jest zle oszukuje mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź sobie historie przeglądanych stron internetowych i tam zobaczysz wszystko co chcesz:) a jeśli owa historia jest wyłączona to włącz ją po cichu a on nawet sei nie skapnie ty dasz mu czas wolny przy kompie przez 2 dni aby mógł swobodnie poruszać sie po sieci ( ty idx do koleżanki na ploty albo na zakupy ) po 2 dniach jego wolnego czasu przy kompie sprawdź historie przeglądanych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wiedząca
ludzie gdzie tego szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wiedząca
ha kochana, histrorię sprawdzilam, ale nie o to chodzi, to co ma byc skasowane, juz dawno jest ale chodzi mi o jego adresy? np. ma swoj staly adres, na ktorym tylko oficjalne meile, a ja wiem, ze ma tez taki gdzie są inne rzeczy, ale nie znam adresu i nie wiem gdzie mam szukac, bo takich rezczy to on nie zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wiedząca
no pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Facetem :) no a jak juz to sobie wyjaśniliśmy to wiesz zobacz tak wejdz np. sobie na wp. i w tabelkę loginu kliknij 2 zarazy lewym jest 50% ze jego przeglądarka zapamiętuje loginy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsido
a moze by mu tak keyloggera zainstalowac na tym jego magicznym komputerze? w ogole skad takie podejrzenia, ze cie zdradza? uwazaj, stapasz po cienkim lodzie, jesli sie mylisz, to wszystko moze sie obrocic przeciwko tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyuggrv5g
Oj nie wiem czy jest mozliwosc sprawdzenia czy ma zalozone inne maila na innej poczcie,no bo jak to sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra mogła by użyć keyloggera bo to najpewniej i najszybciej. Ale jeśli jej facet ją złapie że go śledzi ? hm? a może tak po prosti normalna rozmowa z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz takie podejrzenia to
daj sobie spokoj, bo albo on jest niewierny, alebo ty zbyt zazdrosna, obie cechy nie rokuja dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wiedząca
no wlasnie o to mi chodzi, chce znac adresy jego kont skąd przypuszczenia? są ku temu podstawy, wiele podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsido
sorry ejpos, ale ty chyba zycia nie znasz :) spoko, rozmowa jest zawsze najlepsza, ale tez najmniej skuteczna. jesli sie nie ma w miare mocnych dowodw, ze cos sie dzieje za naszymi plecami, to nie polecalabym tego rozwiazania. skutek, jaki osiagniemy bedzie taki, ze cokolwiek by sie dzialo, bedzie 100 razy lepiej ukrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i nie znam bo nie mam powodów aby robić takie rzeczy ;) a życie znam swoje i ze swoich doświadczeń.. No i jeśli masz podstawy by sądzić że robi coś za Twoimi plecami to wywal mu prosto w oczy i porozmawiaj z nim. A nie sprawdzaj go. Ja wychodzę z założenia że albo sie ufa komuś i sie z kimś jest albo nie ufa i nie ma o czym gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsido
no, keylogger jest wlasciwie chyba jedynym wyjsciem... zapisuje kazde klikniecie na klawiaturze, wiec mozesz wiedziec co pisze, kiedy pisze, na jakie strony wchodzi, z kim rozmawia, jakie ma konta pocztowe, na jakich portalach, jakie ma loginy, jakie ma hasla, jakie rozmowy prowadzi, jakiej tresci pisze maile, czy wchodzi na czaty, czy pisze na forach...wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był tu jeden topik
podobny do Twojego... kobieta podejrzewała narzyczonego/ męża, że ją zdradza - raz go śledziła i się wydało, że jeździ do sprzedawczyni... zachowała zimną krew, by go przyłapać - zainstaowała program do obserwcji witryn internetowych ( ma w pamięci nawet skasowaną historię )... może ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wiedząca
eee, myslalam, ze moge to sciagnac a to cholerstwo kosztuje prawie 200 zl i w dodatku trzeba czekac, a jesli komus innemu to wpadnie w rece? wolalabym jakis program tylko ze g... sie znam na tych informatycznych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsido
mozna sciagnac z sieci darmowe keyloggery, wpisz w google i sciagnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×