Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia384734

ZALAMANA!!!!!!!!!!!!!! POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kicia384734

calowalam się z byłym chłopakiem mojej koleżanki,dobrej. kiedy w czerwcu byłam u niego na imprezie, oni byli jeszcze ze sobą, jednak ja razem z nim chodziłam za dom i całowaliśmy się.wtedy to jeszcze olałam.teraz byliśmy na tym samym sylwestrze, chodziliśmy razem do toalety, i całowaliśmy sie.w obu przypadkach bylismu na%, jednak kiedy on jest trzeźwy, przechodzi kolo mnie jak powietrze.. tak jakby w ogolę nie wiedział ze ja istnieje, ze coś takiego się stało.. Czy jestem mu obojętna?jestem wkurzona ze do tego doszlo.czuje sie jak 'dziwka'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
Kiedy tylko promienie porannego słońca oświetlą port w Yokohamie owijam się dokładnie lepem na muchy wyprodukowanym przez Spółdzielnię Inwalidów w Rydzynie i tanecznym krokiem przypominającym pląsy Borysa Jelcyna udaję się na istniejące hardo w mojej wyobraźni molo w Zakopanem, gdzie siadam na styropianowym zydlu i jako nowe wcielenie Dalajlamy XVI pouczam przechodniów o szkodliwości nadmiernego spożywania benzoensanu sodu. Potem się budzę i automatycznie wręcz zmieniam prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
prosze sobie z tego nie robic jaj. bo ja na powazne mowie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
:=D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
dzieki za pomoc. mnie tu chodzi o rade, a wy wypisujecie jakies bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
dla mnie w sumie tez. ale glupio jest mi teraz patrzec jemu w oczy, a zwlaszcza jego znajomym.! chodze z nim do szkoly, dlatego widuje ich na przerwach, i mam nieodparte wrazenie jakby wszyscy z tego powodu sie na mnie gapili i obgadywali! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
jak myślicie, jak każdemu z nich połykne z obciągiem to się ode mnie odczepią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
sama sobie odpowiedziałas na zadane pytanie..Niestety co niektorzy chłopcy tak wlasnie sie zachowuja, po czym opowiadaja o swoich podbojach kolegom.Przykro mi ale wymiksuj sie z takiego układu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
czyli? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
ej ktos pisze zberezne komentarze podpisujac sie pod nimi moim nickiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
dziewczyno pomysl..calujesz sie z chlopakiem kolezanki lub wtedy kiedy on ma na to ochote.Inaczej jestes do zaspakajania jego potrzeb ! Po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
Z gracja łykam koński lukier :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
Ach czyli niepotrzebnie oddalam mo swoje dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłem na molo w zakopanem! oj mocne to było ziółko wtedy, mocne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
dziewczyno pomysl..calujesz sie z chlopakiem kolezanki lub wtedy kiedy on ma na to ochote.Inaczej jestes do zaspakajania jego potrzeb ! Po co Ci to? no wiem wlasnie, ale nie dopuszcze do ponownego takiego zajscia. najbardziej to chcialabym mu dac w morde, ale jestem juz tym wszytskim wkurzona;/ chce z nim pogadac ale nie mam odwagi, jednagze kiedys musi do tego dojsc a wtedy mu wszystko wygarne! najlepsze to to ze moja kolezanka zrobila z nim to samo i jej to lata i powiewa choc chodzi z nim do kalsy! poza tym ten koles majac swa dziewczyne jezdzil na studentki do zamoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z wami idioci
pojebalo was do reszty. nie da sie przez was normalnie pogadac na kafe. tylko wkurwiacie ludzi. dowartosciowujecie sie zjeby... wszyscy na codzien wam wrzucaja wiec chociaz na forum mozecie anonimowo sie odegrac bo nikt wam wpierdol nie spusci. pewnie sobie przy tym walicie gruche zasrani onanisci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
przestan dobrze? ktos pisze takie brzydkie rzeczy podpisujac sie moim nickiem i to nie jest smieszne! mnie tylko chodzi o rade w sprawie chlopaka a nie o pisanie jakies erotycznych bzdur! to jakis absurd i nonsens!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z wami idioci
Tata wchodzi mi do wanny i kaze szukac Nessie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z wami idioci
Ponadto specjalizuję się w masażu odbytniczym z urzyciem pługów rolnych. Często też stosuję markowe odkurzacze do zasysania brodawek - preferuję 2000 watowe Philipsy na pełnej mocy. Moimi drugoplanowymi zainteresowaniami są extremalne penetracje odbytnicy z urzyciem szpadla ogrodowego oraz głębokie cięcia analne przy pomocy piły mechanicznej. Nie wiem czy jest w tym coś nadzwyczajnego, ale za misję priorytetową w życiu zawsze stawiałam sobie zrobienie z d**y helikoptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
haha dziekuje wszystkim za jakze pomocne wasze rady! nic tylko isc pod pociag!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia czyli to wyżej to nie ty pisałaś? w sensie że to z woźnym w szkole itp to nieprawda? bo sie juz gubie a chciałbym Ci jakos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggfhdh
buahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
Kicia miej klase..pogadaj znim ze nigdy wiecej nie dojdzie do podobnej sceny i ze tego zalujesz.Nie bij go , nie wrzeszcz bo po co? Znajdz sobie innego fajnego chłopaka i usmiechnij sie:-)..nie wszyscy młodzi mezczyzni sa tacy sami:-)pozderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
nie nie pisalam nic o zadnych woznym w szkole! to ktos inny tylko nie rozumiem dlaczego to robi! a do lorii nie wiem czy dojdzie do tego bo nie chce, nie mam tez ochoty na niego patrzec, ale tak bardzo chcialabym mu to wszystko wygarnac lecz nie potrafie do niego podejsc, zagadac.. on mnie zna tylko jak chce sie 'wylizac' potem to patrzy na mnie jakbym pierwszy raz sie mu przed oczyma pojawila! beznadziejny z niego chlopak! pomalu dochodzi do mnie to zlo jakie wyczynialam. gdyz poczatkowo nie zalowalam tego gdyz bylo mi z nim dobrze ale teraz jest innaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
nie nie prawda! to sa jakies bzdury pisane przez jakiegos debila ktory sie podpisuje pod moim nickiem! a jesli mie chcesz pomoc to bardzo prosze, przyda mi sie opinia faceta na ten temat1 bardzo by mi zalezalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
Acaa jestes zajefajny! Kicia mezczyzni sa zdobywcami , wiec teraz jak on sie domysla ze nic takiego wiecej sie nie powtorzy , bedzie dązył do powtorki. Odwaz sie przy okazji i pogadaj z nim szczerze, dosadnie i z klasa:-)..A na 2 raz uwazaj w co sie pakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia384734
oj dziekuje ;-) bede musiala sie wziasc w garsc i byc moze w konu odwaze sie podejsc do niego i pogadac! choc to dla mnie nie proste ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
Kicia a kto powiedział ze zycie jest proste.Trzeba madrze postepowac i cieszyc sie kazda nadarzajaca chwila szczescia ..ale tylko wtedy kiedy jestes pewna 2 strony..pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×