Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slapaw18

sprzedaż internetowa na Allegro jako własna działalność gospodarcza

Polecane posty

Gość slapaw18

Witam Chciałabym zarejestrować własna działalność ( sprzedaż odzieży na allegro). Mam kilka pytań. Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi osób, które się tym zajmują 1.Czy będę musiała zakupic kasę fiskalną? Moje przychody z pewnościa przekroczą 40 tyś na rok, ale słyszałam, że jeżeli nie ma obrotu gotówką tzn. wpłata na konto to nie potrzebna jest kasa? 2.Jaka forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza: KPiR czy może ryczałt. Jak to wygląda? 3. Czy każda sztuka odzieży, którą kupuję od hurtowników musi być wyszczególniona na ich fakturze? Jak jest w przypadku odzieży zakupionej na rachunek. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie trzeba kasy fiskalnej, i nie ma obowiazku , ale jesli masz kase fiskalna , i choć jeden raz zaksiegujesz , to będziesz musiała robić to non-stop. 3. kiedys to wpisywało sie cały rachunek i sume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie trzeba kasy fiskalnej, i nie ma obowiazku , ale jesli masz kase fiskalna , i choć jeden raz zaksiegujesz , to będziesz musiała robić to non-stop. 3. kiedys to wpisywało sie cały rachunek i sume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×