Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dtstds

dlaczego on mnie nie podnieca??

Polecane posty

Gość dtstds

jest cholernie przystojny, dokładnie taki typ jaki lubię, wysoki, szczupły, choć z męskim, pięknym ciałem; szerokimi barkami i sexownym tyłeczkiem; ma piekne czarne włosy, piekna karnacje, oczy, twarz, profil, ubiera sie swietnie z charakteru jest równie cudowny jak z wygladu - inteligentny, elokwentny, na kazdy temat ma swoje zdanie, ma wielkie poczucie humoru,dobry, czuły, ciepły; szaleje za mną a mimo to mnie nie podnieca. mam swoje lata (27) chciałabym juz wyjsc za mąż, miec własny kacik z mezem i dziećmi...on by był idealnym mezem, byłby gdyby mnie podniecał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana87
a skad on ejst?jak ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtstds
a co to ma wspólnego z moim problemem?:O Adam, Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj z nim seksownym kuszącym głosem, szepcz i sama go uwiedź, on wejdzie w ten klimat i pokaże Ci na co go stać. ;d spróbuj.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtstds
nie o to chodzi nie sprawia mi przyjemnosci całowanie sie z nim, a gdy mnie przytula to czuje sie jakby przytulał mnie starszy brat:O uwielbiam z nim rozmawiac, potrafimy przegadac całą noc. sprawia mi przyjemnosc przygladanie sie jego twarzy, ciału...bo ma naprawde piekne, idealne ale cholera mnie nie podnieca moze do tego potrzeba czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
mialam taki sam problem;/i dalam sobie spokuj on sie we mnie zkochal na maxa a ja nic nie czulam do niego:(byl moim dobrym kolega on pozniej cierpial a ja nic:(wiec jak najszybciej go zostaw zeby On gorzej nie cierpial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvcx
"mam swoje lata (27) chciałabym juz wyjsc za mąż, miec własny kacik z mezem i dziećmi...on by był idealnym mezem, byłby gdyby mnie podniecał" to proste! On jest Twoim idealem, a kobiety idealow nie podniecaja. Jak trafisz na faceta, ktory bedzie chlał, przepijal swoja nędzna wyplate i od czasu do czasu nazwie cie wycierucha, to wtedy Twe serce szybciej zabije :) i za niego wyjdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, facet, którego opisałaś jest baaardzo w moim typie ( a przynajmniej do niedawan tak myślałam) zawsze podobali mi się opaleni, wysocy bruneci itp.itd. a obecny mój facet jest owszem brunetem i ma tak ok 180 cm ale jets taki troszkę misiowaty ( nie, nie gruby-absolutnie) , ale trochę odbiego od mojego wyobrażenia o ideale a chemie jest między nami niesamowita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×