Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomekkkk09

Czy pasuje kupić takie majteczki dziewczynie na Walentynki???

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklsajhfjh
sknera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG.
za 6 zł super! :-o po jednym założeniu będą nadawały się do wyrzucenia. Z pewnością dziewczyna się ucieszy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała
dajcie spokój dzieciakowi ,pewnie ma 14 lat a mama dała mu na bilet autobusowy to chłopak inwestuje w stringi dla dziewczyny:) Wy zawsze mieliscie kase na markowe prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekkkk09
Szkoda ,że wśród Was są ludzie którzy siłę uczucia utożsamiają z DROGIMI ,MARKOWYMI prezentami.To jest dopiero żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellissima ragazza
Wiesz co, to nie jest tak, że siła uczucia = ilość wydanych pieniędzy, ale jednak to jakoś świadczy o chłopaku - czy woli sobie kupić w knajpie trzy piwa, czy raczej dziewczynie coś ładnego... Nie oczekuję, ze facet bedzie kupował mi perły i diamenty, ale z kolei czułabym się okropnie głupio, gdybym widziała, że chce mnie "spławić" jak najtańszym kosztem... Lepiej kup jej szwajcarskie czekoladki, zapłacisz 20 zł, a taki prezent ma już jednak jakąś klasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----
Majtki ktore wybrales sa ladne, jednak za taka cene maja pewnie slaba jakosc, drozsza wyjdzie przesylka. jesli majtki to minimum za 15 zlotych. Bo jednak majtki za 6 zl, to troche razi...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nosze majtki za 4zl
i wcale nie musze wyrzucac po jednym uzyciu:o ale na prezent to rzeczywiscie troche dziwne, tym bardziej ze wyzszy bedzie koszt przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellissima ragazza
Obejrzałam te linki od Jagabelli i jak dla mnie, to tylko te ametysty z Konrada nadawałyby się na walentynkowy prezent:) bo właściwie tylko one są eleganckie i mają w sobie to "coś":) naprawdę, lepiej kup jej świeczkę zapachową albo fajne słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no...
nie przesadzajcie ,że koszt przesyłki jest wyższy niż majtki .Za wysyłkę zapłacić trzeba 5 zł a za majtki 7 bez jednego grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Jak dla mnie kupowanie stringów na jakąkolwiek okazję jest szczytem bezguścia i tandety,no ale co kto lubi. Ale co do kupowania tanich majtek-sama nigdy nie kupiłam żadnych za więcej niz 10 zł.I często zdarza mi się kupować na allegro,lubię wszelkie dziecinne wzoru,jakieś truskaweczki,wisienki,Hello Kitty i tam to własnie kupuję.I naprawdę nie narzekam i nie umieram z żalu,że nie kosztowały 30 zł :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×