Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co i jak.

Facet twierdzi, że nie chce niczego poważniejszego a nosi moje zdjęcie w portfel

Polecane posty

Gość co i jak.

po 2 miesiącach od rozstania, myślałam, że zawsze chodziło mu tylko o sex, najpierw byliśmy 2 miesiące razem, potem go rzuciłam a potem przespaliśmy się ze soba kilka razy az w końcu powiedziałam, że chcę wiedzieć na czym stoję na co on powiedział, ze nie nadaje się do związku więc ja powiedziałam, że nie mamy o czym rozmawiać. i teraz widzę go po 2 miesiącach odkąd się na dobre rozstaliśmy i widzę moje zdjęcie w jego portfelu. i tak się zastanawiam - o co mu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A portfel w tylnej kieszeni? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i jak.
nie zaglądałam, płacił w sklepie kartą, otworzył portfel i zobaczyłam tam moje zdjęcie. głupio mu się zrobiło i zakrył szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i jak.
jeśli chodzi o mnie to po co mu to zdjęcie, całkowicie zburzyło to mój spokój i przez to znowu zaczęłam o nim myśleć a byłam juz "wyleczona" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
to ze ma twoje zdj w portfelu jeszcze o niczym nie znaczy. moze po prostu zapomnial wyjac i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes ładna i atrakcyjna kobieta to na bank sie chwali przed kumplami :P ze jestes jego jesli nie jestes ładna i nie jestes atrakcyjna to na bank fota w jego portfelu słuzy mu do okazywania uprawnien do kupowania bez kolejki ze wzgledu na wykrzywienie twarzy w jakims tam procencie ..wiesz takie ulgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×